fbpx

Michał Kozak: Prywatnie i zawodowo – Hotel Arłamów i branża MICE

Unikalna osobowość, jedyny w swoim rodzaju, charyzmatyczny, skuteczny, Hotel Manager. Od czerwca kieruje blisko 350-cio osobową załogą, którą zarządza w Hotelu Arłamów. Wcześniej kierował Hotelem Mazurkas i Mazurkas Catering 360. Michał Kozak – multiczłowiek z branży MICE spotkał się ze mną i opowiedział o swojej, ostatniej zawodowej rewolucji i o tym, czy gra była warta świeczki.

Mówisz Michał Kozak, myślisz Hotel Mazurkas i Mazurkas Catering 360 w Ożarowie Mazowieckim. Tak było do niedawna. Przyszedł czas na zawodową rewolucję, która (jak mogę się domyślać) wymagała odwagi. Po latach wyjechał w Bieszczady, po to by podjąć kolejne wyzwanie. Przyjął propozycję współpracy z Hotelem Arłamów – miejscem o zupełnie innej specyfice z ogromną infrastrukturą rekreacyjno-sportową. Spotkaliśmy się w jego nowym miejscu pracy – Hotelu Arłamów, który był świadkiem naszej rozmowy. Wyruszyliśmy za kulisy zawodowego życia Michała i odsłoniliśmy kilka tajemnic. Naszą rozmowę możecie odsłuchać na najnowszym podcaście Eventowej Blogerki klikając ścieżkę poniżej (lub w iTunes czy Podcast Addict)

Czego dowiesz się z tego wywiadu?

  • Czy wiecie jak naprawdę wygląda dzień pracy w hotelu?
  • Za co można dostać rekomendację od przedstawicieli Białego Domu?
  • A może chcielibyście poznać miejsce, w którym trenuje Polska Kadra?
  • Marzycie o pracy w hotelu z wyższej półki?
  • Czy może chcecie wiedzieć, co znaczy zaopiekować się klientem od pierwszej sekundy jego pobytu?

On to wie, dowiedzcie się i WY 😊 Zapraszam do unikatowego i bardzo ciekawego wywiadu na podcaście i video zarejestrowanego na początku lipca w Hotelu Arłamów.

Jak wygodnie odsłuchać audycję?

  • Można pobrać ten odcinek klikając POBIERZ
  • Można go posłuchać na iPHONE i na ANDROID wyszykując Eventową Blogerkę w podcastach.

Hotel Arłamów poznałam od podszewki

Będąc na wizji lokalnej na początku lipca – udało mi się poznać Hotel Arłamów od podszewki. Ujęła mnie niezwykła opieka hotelu, którą otacza się gości hotelowych i niezliczone propozycje spędzania czasu wolnego w Hotelu. Trudno tu znaleźć dyscyplinę której nie da się uprawiać w Arłamowie: golf, piłka nożna, lekkoatletyka, squash, gimnastyka, jazda na rolkach, jeździectwo to tyllko niektóre możliwosći.

Goście konferencyjni znajdą tu 4 wielofunkcyjne sale o łącznej powierzchni 1487 mkw, z możliwością podziału na 10 mniejszych sal konferencyjno-szkoleniowych. Łącznie pomieszczą nawet 1500 gości konferencyjnych.

Zakochałam się w słynnym Patio. to przykryty dachem, wewnętrzny dziedziniec o powierzchni 2288 mkw. Mogą tu się odbywać duże kongresy, targi, koncerty, premiery a nawet pojedynki bokserskie. Na szacunek zasługuje to, że hotel chce się rozwijać w stronę rynku eventowego i specjalnie dla nas powiesił 3 diody, z których możemy korzystać podczas naszych wydarzeń.

Arłamów Mice Games

Podczas pobytu w Arłamowie odbyła się debata na temat bolączek branży eventowej którą transmitowałam live na facebooku dla Was oraz I Olimpiada Arłamów Mice Games. Dostałam paczkę zdjęć i podsyłam Wam, abyście poczuli emocje, klimat i ducha tej rywalizacji. Niewykluczone, że za rok Arłamów powtórzy Igrzyska i znowu będzie okazja do wspólnie spędzonego czasu w duchu sportowym. Kilka zdjęć – poniżej.

Na koniec sugestia, rada, rekomendacja. Jedźcie do Arłamowa chociaż raz. Trudy podróży, na miejscu, zostaną zrekompensowane z nawiązką. Obsługa tego niezwykłego miejsca sprawi że zatracisz się w Bieszczadzkim Klimacie na dłużej niż jedną chwilkę. Dla czytelników Bloga Hotel przygotował specjalną promocję. Jaką? Posłuchajcie w podcascie 🙂

Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za każdy share, komentarz i kciuk wzniesiony w górę.

Love you all!

Aga

ps1. W ostatnich podcastach można było zasięgnąć inspiracji z dziedziny notatek rysunkowych (Sketchnoting) w wywiadzie z Agatą Jakuszko, poczytać o atrakcjach województwa lubuskiego, oraz dowiedzieć jakie są najlepsze restauracje świata!  Oczywiście jestem otwarta na Wasze sugestie artykułów i wpisów – dawajcie proszę znać.

JOIN THE DISCUSSION