fbpx
Ankieta Satysfakcji Czytelnika Eventowej Blogerki już dostępna! Nadaj Kierunek eventowym wpisom.

I ankieta Czytelnika Eventowej Blogerki

Kochani,

Już ponad rok wypisuję Ci na blogu różne fajne artykułu i bardzo bym chcicała poznać Twoją opinie w specjalnie przygotowanej Ankiecie Satysfakcji Czytelników Bloga Eventowej Blogerki. Twoje cenne 2 minuty wypełnionych niżej pól pozwoli mi w kolejnych miesiącach – dać Ci to na co czekasz, co lubisz, czym się interesujesz. Deklaruję, że po ukończeniu wraz z harmonogramem wpisów.

Czekam na dawkę konstruktywnej krytyki – chcę poznać Twoje zdanie. Ankieta Satysfakcji Czytelnika Bloga będzie dostępna do 10.03.2015. Ankieta jest anonimowa a jej zawartość dostępna tylko dla mnie. Zapewniam że materiał nie zostanie nigdzie poza tym blogiem udostępniony. Zatem zapraszam Cię – nadaj kierunek rozwojowi Blogowi Eventowej Blogerki. Jeden z marcowym wpisów – poświęcę na to czego oczekujesz jako czytelnik, czego brakuje – a powinno się znaleźć.

Potraktuj to jako czas na zmiany Twojego ulubionego bloga. Daj więcej wskazówek, sugestii, krytyki. Zapraszam serdecznie do jej wypełnienia. Dziękuję z całego serca, za czas i za to że jesteś ze mną.

Aga

Ankieta – do dzieła

 

JOIN THE DISCUSSION

Comments

 • Gwiazdy Zagraniczne w Polsce – Eventowa Bloggerka 23 lutego 2015 at 23:58

  […] Ankieta jest anonimowa i zajmuje zaledwie 30 sekund Twojego Cennego Czasu. Zajrzyj proszę: http://blog.agaciesielska.pl/ankieta-satysfakcji-czytelnika/ (Dziękuję Ci […]

  Reply
 • Meetings Week 2015 – Konferencja Merytorycznie Silna 2 marca 2015 at 19:39

  […] Ps. Przypominam o ankiecie gdzie zbieram jeszcze opinie przez 3 najbliższe dni. Wyraź swoje zdanie – pozwoli mi to dostarczać to czego oczekujesz. Wypełnienie zajmie Ci zaledwie 30 sekund Twojego Cennego Czasu.: http://blog.agaciesielska.pl/ankieta-satysfakcji-czytelnika/  […]

  Reply
 • Skwierzyna 27 kwietnia 2015 at 20:36

  Cudowny post, humor i dystans! Plus ogolnie bardzo fajny blog 🙂 Gratuluje! 🙂

  Reply
  • Agnieszka 28 kwietnia 2015 at 00:14

   Dziękuję Ślicznie!!! Dajesz mi Powera! Dziękuję!

   Reply