fbpx

Podcast o eventach a także o marketingu oraz o sposobach dotarcia do Twoich klientów. Jeżeli szukasz ciekawych inspiracji i osób z branży spotkań to ten podcast jest dla Ciebie!

Wiosenne Podcastowanie z Eventową Blogerką pora zacząć…

Z myślą o podcastowaniu nosiłam się już blisko dwa lata. Jestem jej wiernym słuchaczem kilku cennych podcastów i ciągnę wiedzę w postaci takich oto audycji z rejonów marketingu, finansów i zarządzania. A dziś, premierowo, kilka słów wstępu, jak to się wszystko zaczęło, co znajdziesz w podcaście Eventowej Blogerki „Nie tylko o eventach”, i gdzie ta podróż nas zaprowadzi. Liczę że czas spędzony ze mną okaże się dla Ciebie cenny i dostarczy Ci mnóstwa inspiracji do Twojej codziennej pracy i licznych projektów jakie są przed Tobą. Podziel się ze mną swoimi odczuciami po wysłuchaniu nagrania – jestem ciekawa czy ta forma dotarcia do Ciebie będzie interesująca.

Jeżeli masz pomysły, inspiracje co tu może się znaleźć – napisz proszę do mnie a ja postaram się sprostać kolejnym wyzwaniom. A teraz serdecznie zapraszam na premierowy odcinek!

Eventowa Blogerka

JOIN THE DISCUSSION