fbpx

O co klienci pytają najczęściej? A no właśnie o atrakcje eventowe Dziś zgromadziłam kilka rekomendacji na Jesień 2018. Część z nich dla Was mogą być nowe, a część już być może znacie – ale warto przypomnieć o ich istnieniu, bo właśnie o nie pytają klienci. Zatem jakie atrakcje eventowe na 2018 są dla Was rekomendowane?

Ruszyły zapisy na Event Talks 2018!

Wystartował nowy projekt adresowany do branży eventowej, specjalistów od marketingu czy PR’u i samych klientów – Event Talks 2018. To cykl szkoleń inspirujących, który odbędzie się w 8 miastach – Warszawa, Gdańsk, Poznań, Łódź, Wrocław, Lublin, Kielce od 21 września do końca listopada. Na szkoleniach zostaną przedstawione efekty poszukiwań i inspiracji po nowoczesnych eventach, ponadprzeciętnych scenariuszach, technologiach i rozwiązaniach stosowanych nawet przy małym budżecie. Pośród zagadnień uczestnicy znajdą potężną dawkę wiedzy technicznej, która rozwija się już u naszych zagranicznych sąsiadów – a do nas niebawem dotrze.

Jako prelegent pokażę dowody na rozwój RFID, podobnie rozszerzonej rzeczywistości czy techniki wykorzystania hologramów w branży eventowej. Świat pędzi do przodu także w temacie cudownych integracji, atrakcji eventowych, pobudzających publiczność, a nawet technologii noszonej (wearable technology) wdrażając je z sukcesem na eventach i wydarzeniach. Dodatkowo  będzie czas na merytoryczne dyskusje, networking, spotkanie z klientami, nie zabraknie też integracji i dobrej energii. Ilość miejsc limitowana – liczy się kolejność zgłoszeń. Na zgłoszenia czekamy, pierwsze zgłoszenia już są a miejsca dynamicznie topnieją. Chętnych zapraszam po  szczegóły na www.eventtalks.pl. Warto wspomnieć, że obecna cena jest promocyjna tylko do 10 września – po tej dacie będzie wzrastać. Więcej pisałam o tym w ostatnim artykule o tu.

Holowyspa – wow dla produktów

To nowoczesny, designerski i trójwyiarowy kształt produktu – pod trójkątną, futurystyczną kopułą, wyświetla hologramy produktów, ludzi, zdarzeń lub zdjęć. Produkt ten może bez wątpienia promować różnego rodzaju artykuły na targach, show roomach czy prezentacji indywidulanych dla klientów. Na tegorocznym CEBIT 2018 odbyła się jego premiera– w nowoczesnej obudowie. Holowyspa należy do firmy Creative Group i może być sprzedawana w postaci gotowej lub być wynajmowana na wydarzenia. Na hasło Eventowa Blogerka można podpytać o cenę specjalną. Więcej o zaletach z pewnością zobaczycie  na wideo:

 

Beat the Box – integracja która króluje!

Gry biznesowe stają się coraz bardziej popularne – można je znaleźć w ofercie niejednej firmy szkoleniowej. Ale o mądre gry coraz trudniej… Na szczęście powstają takie projekty jak BEAT THE BOX – najlepszy produkt eventowy wyróżniony na tegorocznej gali MP Power Awards. Statuetka powędrowała do krakowskiej firmy Exprofesso, która z powodzeniem realizuje ten projekt teambuildingowy zarówno w Polsce, jak i za granicą. Na czym polega jego unikalność, a co za tym idzie popularność? Już tłumaczę.

Uczestnicy  łączą swoje umiejętności i wspólnymi siłami szukają sposobu na złamanie kodu w zamku cyfrowym. Ale by to zrobić, trzeba rozwiązać kilka zadań ukrytych w metalowych skrzyniach. By je otworzyć, potrzebna jest siła umysłu, a nie siła mięśni. Ale diabeł tkwi w szczegółach – dopóki grupa nie zacznie myśleć szerzej, ponad systemowo czyli „out of the box”, nie ma szans na znalezienie rozwiązania. Tu nie obejdzie się też bez współpracy. I tu nie chodzi o wyświechtany slogan, ale o prawdziwą układankę, w której każdy element, czyli zespół, jest potrzebny do zatrzymania zegara i świętowania wspólnego sukcesu.

Projekt ma potencjał rozwojowy, ma dość przemyślaną koncepcję, jest elastyczny i pasujący do różnych grup docelowych. Na uwagę zasługuje na pewno jego unikalna forma – projekt likwiduje wszelkie podziały i wzbudza chęć podjęcia w nim udziału. Tylko dobra współpraca zespołowa zapewni końcowe zwycięstwo. A uzyskanie tej wiedzy to połowa sukcesu w rozwoju pozytywnych relacji z otoczeniem. Więcej szczegółów obiecał już bezpośrednio przedstawić partner tejże atrakcji: Exprofesso. (nie zapomnijcie wspomnieć hasła zniżkowego – Eventowa Blogerka). A jak Beat the Box wygląda w praktyce? Obejrzyjcie krótkie wideo:

 

Bo we wspólnym śpiewaniu jest moc (dla dzieci)

Beti & Bobass to dobra propozycja na imprezy i eventy z udziałem dzieci oraz całych rodzin. Artyści pracujący na co dzień z dziećmi jak o pedagodzy, przygotowali koncert dla dzieci z największymi przebojami piosenki dziecięcej. Dzieci podczas koncertu stają się nie tylko słuchaczami, ale również częścią show, biorąc czynny udział w śpiewaniu oraz konkursach organizowanych podczas wydarzenia. Do zabawy wciągani są również dorośli, co niezwykle mocno integruje więzi pomiędzy dziećmi a rodzicami. Na deser Beti & Bobass ma prezenty dla uczestników w postaci płyty, na której oprócz piosenek znajdą również podkłady muzyczne do śpiewania w domu. Beti  Bobass na stałe współpracują z Majką Jeżowską i już wspólnie nagrali piosenkę „Moje Miasto„.

Mobilna przestrzeń wystawiennicza

Lounge Time inauguruje nową innowacyjną i designerską przestrzeń ekspozycyjną AirClad. To przestrzeń eventowa, którą można zaprojektować na dowolnym terenie – z dala od hoteli, sal konferencyjnych, czy zaplecza restauracyjnego. Idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie brakuje miejsca do organizacji imprezy czy ekspozycji produktowej.

Ultranowoczesny wygląd podkreśla renomę wydarzenia dla którego zostaje wdrożona. Dostępna jest w trzech poszyciach zewnętrznych: białym, czarnym oraz srebrnym z transparentnymi oknami. Wnętrze to klasyczna biel kontrastująca z modułową podłogą z ciemnego drewna. Całość może mieć 90 m2: dł. max 15m x wys. 3m x szer. 6m. Zastosowanie wszechstronne: przestrzeń VIP, recepcja, biuro mediów, bankiet, ekspozycja nowych produktów itp. Lounge Time pomoże Wam też z mebelkami. Kontaktujcie się już sami i nie zapomnijcie o rabatowym haśle Eventowa Blogerka.

Patman Crew i ich Mirror Show

Tych artystów miałam już okazję gościć na jednej ze swoich sztuk i to był dobry wybór. Dziś powracam z ich rekomendacją – bo wypuścili przyjemny dla oka Mirror Show. Spektakl opiera się na układzie choreograficznym w kilku odsłonach, w bardzo niekonwencjonalnych i futurystycznych strojach z lusterek. Efektowna wizualizacja w tle na ekranach jest zsynchronizowana z choreografią, co daje już mega dobry odbiór widowni. Dźwięki muzyki elektronicznej potęgują brzmienie perkusji na żywo, która jest elementem całego spektaklu. Niech serce i umysł Waszych widzów zahipnotyzują wspaniałe opowieści Patman Crew, które scalają wszystkie elementy show w żelazną całość. Zerknijcie na http://patmancrew.com.pl/  i na ten filmik poniżej:

 

Plac budowy i zdalnie sterowane maszyny budowlane

Kolejną ciekawą atrakcją na pikniki i zabawy dla dzieciaków jest plac budowy i koparki. Atrakcja umożliwia stworzenie makiety terenu budowy – wraz z samochodami pracującymi w tej przestrzeni. Uczestnicy mogą sterować pojazdami i mieć dobrą zabawę w przesypywaniu piachu w pomniejszonej skali. Moim zdaniem ma to potencjał, chociaż jesień to pewnie już mniej eventów pod chmurką.


Pozdrawiam Was ciepło. Rynek ruszył. Nowe atrakcje eventowe dopiero się pojawiają. Dawajcie znać jak coś Was zachwyci – chętnie poznam- może o tym napiszemy!

Ja pierwszą w sezonie jesiennym BIG SZTUKĘ mam już w ten piątek i to z kategorii CSR – trzymajcie kciuki! A i zerknijcie w wolnej chwili do ostatniej porcji publikacji:

Aga – Twoja Eventowa Blogerka

JOIN THE DISCUSSION