fbpx

Zastanów się jak to jest wytyczać nowe ścieżki scenariuszy eventowych… Poczuć dreszcz widząc w jednym połączeniu technologię, człowieka i innowację w jednym spektakularnym show… A gdyby tak w 480 minut naładować się pomysłami, po to, by wyjść do klienta z ponadprzeciętą ofertą…? Tygodnie przygotowań, miesiące poszukiwań inspiracji, lata marzeń… i jest – przed Wami propozycja, którą stworzyłam na jesień 2018. Oto moje autorskie szkolenie eventowe, który będzie dla Was wielką inspiracją w codziennej pracy. Drodzy moi – poznajcie EVENT TALKS!

Geneza Event Talks

Jest prosta.  Każdego dnia dostaję zapytania na social mediach / e-mailach z zapytaniami o inspiracje, o trendy, pomysły na scenariusz, angażującą atrakcję eventową czy dobre miejsce pod event. Dzielę się tym na tyle na ile pozwala mi czas. Mimo wszystko skala tych zapytań rośnie w tempie ostrym, dokładnie tak jak rozrósł się ten blog. Któż by przypuszczał, że w takim sierpniu, sięgnę już 6 000 unikalnych użytkowników branży eventowej. Nigdy nie sądziłam, że nisza jaką są eventy – tak bardzo odbije się w skali popularności na mojej Eventowej Blogerce. Pozostaje mi tylko bardzo Wam podziękować za Waszą chęć eksploracji treści które tworzę.

Szkolenie eventowe EventTalks.pl zrodziło się z pomysłu i pragnienia wytworzenia czegoś dla branży eventowej. Czegoś, co sprawi, że będę mogła silniej Was wesprzeć w codziennej pracy. Czegoś dla doświadczonych event managerów i producentów – którzy nie mają czasu na ciągłe poszukiwania inspiracji po globalnej sieci Internetu. Wreszcie czegoś, co pozwoli mi poznać na żywo tych, którzy śledzą mój rozwój, moją miłość do wydarzeń i to co robię na co dzień. Dziękując Wam za zaufanie, pozytywne fluidy i dużo serdeczności wychodzę zza kompa – z porządną dawką przygotowanego materiału z kreacji wydarzeń z całego świata. zapoznaj się z trailerem:

Gdzie będzie Event Talks ?

W założeniu projektu jest odwiedzenie 8 miast Polski w dwa miesiące. Szkolenia będą prowadzone zwykle w piątki, za wyjątkiem wydarzeń eventowych, które nie można pominąć w kalendarium jesiennych eventów. Pełne kalendarium możecie obejrzeć już na stronie www.eventtalks.pl. Miejsca póki co jeszcze poszukuję, ustalam warunki i poinformuję uczestników – tuż przed datą realizacji każdego szkolenia. Jestem otwarta na współpracę z każdym partnerem.

Dla kogo?

Dla wszystkich branżowych kolegów i koleżanek. Zapraszani będą moi klienci, będą reprezentanci agencji eventowych, marketingowych i pr’owych. Będą ludzie z którymi łączą nas relacje, z którymi konkurujemy zawodowo i się nie boimy słuchać głosu konstruktywnej krytyki i twórczych wniosków. Event Talks ma być spotkaniem networkingowym – gdzie wymienimy spostrzeżenia, zainspirujemy się wzajemnie, być może znajdziemy pomost do wspólnej współpracy. Wierzę, głęboko że Event Talks przyciągnie dusze podobne do mnie samej.

Co będzie na Event Talks?

Na pewno pyszny obiad. A poza tym cztery bloki tematyczne: Technologia wykorzystywana na eventach, case study wydarzeń z cyklu „mały budżet – wysokie wymagania”, scenografie i ciekawe produkty eventowe, pojawią się niebanalne i niewykorzystane jeszcze w Polsce scenariusze, a na deser porozmawiamy o eventowych trikach znanym tylko nam – producentom wydarzeń. Po każdym szkoleniu udzielam dalszych konsultacji, każdemu, który będzie ich potrzebował. Później idziemy na afterek – oczywiście ten, kto może i chce. Tak – to będzie dobry czas.

A po Event Talks?

Wrócisz po szkoleniu do biura i powiesz swoim szefom, że to było świetne szkolenie. Głowa będzie Ci pękać od nadmiaru pomysłów – a TY będziesz naładowany i gotowy do działania. W spotkaniu z klientem wyjmiesz mu – pomysły, na które jeszcze nikt nie natrafił. I każdy nowy przetarg będzie już tylko Twój. Zgłoś się na www.eventtalks.pl i daj się porwać w prawdziwe eventowe doznania. Zaufaj i daj się porwać!

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!

Aga

JOIN THE DISCUSSION