fbpx

Tej jesieni odbędzie się druga edycja konferencji którą inauugurowałam zeszłorocznie a mianowicie Konferencji Event Biznes – wydarzenia skierowanego do szerokiego grona odbiorców zainteresowanych event marketingiem i jego skutecznością w dotarciu do grup docelowych i osiągnięciu celów biznesowych. Konferencja odbędzie się 27 października w EXPO XXI Warszawa. Jej organizatorem jest Stowarzyszenie Branży Eventowej.

Event Biznes 2014

Event Biznes 2014

W programie przyciągnąć mogą nie tyle nazwiska ekspertów takich jak Paweł Tkaczyk, Natalia Hatalska czy Marcin Prokop, ale i ciekawe case study dużych eventów – Męskie Granie, Orlen Warsaw Marathon, Samsung Business Summit – stanowiące osobny blok tematyczny. Bo właśnie na cztery bloki został podzielony program konferencji.

Event-Biznes II Edycja

Event-Biznes II Edycja

W ramach każdego z nich uczestnicy konferencji otrzymają kompendium wiedzy dotyczącej skutecznego projektowania i realizacji eventów ukierunkowanych na efektywność, budowanie zaangażowania oraz osiąganie marketingowych i biznesowych celów. Dowiedzą się także, jak mierzyć ich skuteczność oraz gdzie szukać inspiracji i jak wykorzystywać nowe technologie. Eksperci, w oparciu o swoją wiedzę i doświadczenie, zaprezentują nie tylko teoretyczne rozwiązania, ale podzielą się również cennymi studiami przypadków i wzorcowymi realizacjami.” [informacja prasowa]

trudne słówka, nazewnictwa i etykietki na eventach

trudne słówka, nazewnictwa i etykietki na eventach

Konferencja Event Biznes skierowana jest do specjalistów z zakresu organizacji eventów oraz ich zleceniodawców – marketerów, przedstawicieli działów PR, HR i zakupów
z dużych i mniejszych firm.

Więcej informacji na temat konferencji można uzyskać na stronie: www.eventbiznes.pl

A tak było podczas zeszłej edycji:

Na koniec – serdecznie zapraszam też do konkursu – w którym można wygrać jedną, jedyną, bezpłatną wejściówkę na Konferencję Event Biznes jaką mam dla czytelników Bloga Eventowej Blogerki.

Wraz z Organizatorami Konferencji Event Biznes – nagrodzimy najtrafniejszą i najciekawszą opinię/wypowiedź, popartą dobrym przykładem z życia wziętym: Najciekawszym przykładem Event Biznesu jaki znam jest: …… Uważam ją za ……… ponieważ……………”.

Odpowiedzi prosiłabym o przysyłanie na mój e-mail aga@eventowablogerka.pl.

Gala Event Biznes 2014.

Gala Event Biznes 2014.

O wyniku konkursu oraz decyzji Jury powołanej ze mnie, oraz od Organizatorów Konferencji Event Biznes, dowiecie się 25.10.2015, najpóźniej o 24:00 – pod poniższym postem, wraz z zamieszczeniem cytatu odpowiedzi oraz nick’a jakim się podpisuje. Wygrana osoba zostanie także poinformowana drogą mailową o szczegółach odbioru akredytacji na Konferencję Event Biznes.

Dziękuję i do zobaczenia tam na miejscu w EXPO XXI, w Warszawie, 27 października. Zgłoszenia można dokonywać na stronie konferencji Event Biznes: Tutaj.

Pozdrawiam cieplutko
Aga

Zachęcam do kontaktu bezpośredniego drogą mailową.

Zachęcam do kontaktu bezpośredniego drogą mailową.

Ps. o zeszłorocznej edycji nieco pisałam w tym artykule: https://eventowablogerka.pl/2014-z-dziennika-eventowej-bloggerki/

JOIN THE DISCUSSION