fbpx

Dołącz do grona profesjonalistów - zarejestruj się już dziś!

Już za dwa tygodnie rusza tydzień spotkań Meetings Week Poland 2015. W dniach 16 – 20 marca odbędzie się już trzecia edycja. Konferencja branżowa ważna z uwagi na ciąg niezwykle istotnych wykładów związanych z sektorem spotkań oraz wydarzeń towarzyszących. Ważna, bo gromadzi branżę w jednym audytorium, kształci i daje wiarygodne dowody na ciągły rozwój potencjału eventowego w Polsce. Ważna – bo w gronie najlepszych z branży.

Na zeszłorocznym Meetings Week Poland gościłam w audytorium osobiście i nawet pojawił się post do którego można zajrzeć tutaj: http://blog.agaciesielska.pl/warto-bylo-meetings-week-2014/ Byłam zachwycona. Wysokim poziomem merytoryki panelistów, milionem case study które podczas wykładów się odbywały i pełną salą gdzie z trudem można znaleźć było wolne krzesełko. Trudno się dziwić – bo na to wydarzenie przyjeżdżają ludzie z całej Polski. A jak będzie w tym roku?

Meetings Week 2014

Audytorium na Konferencji Meetings Week 2014

Konferencja Meetings Week 2015 jest Merytorycznie Silna Pod Wieloma Względami:

 • Cały szkielet wystąpień Meetings Week Poland 2015 jest opracowany w ciekawej formule opracowanej pod kątem gości którzy będą odwiedzać poszczególne panele i wystąpienia. Są bloki poświęcone agencjom eventowym, incentive travel, marketingowym, hoteli, centrów konferencyjnych, podwykonawców branży eventowej czy prasy.

 

 • Organizatorzy do których należy przygotowanie panelistów ścigają się w opracowaniu najciekawszych tematów szkoleń, ambitnie walcząc o frekwencje. To daje wysoką poprzeczkę propozycji i niezwykłą unikatowość Konferencji Meetings Week Poland 2015. Co ważne – jako nieliczne, jest wyczekiwane przez ludzi z branży wydarzeń i spotkań i odbija się szerokim echem w prasie i mediach branżowych.

 

 • Różnorodność tematyki. Podczas kilkudniowego maratonu wykładów możemy dowiedzieć się jak współpracuje się z ogniwami międzynarodowymi i jakie są główne problemy i wyzwania rynku MICE. Jakie zagadnienia obejmuje promocja Polski na 2015 i czym jesteśmy w stanie „zwabić” gości biznesowych do Polski. „Czy Branża Eventowa Jest Bezpieczna” – taki tytuł obrało SBE przedstawiając aspekty bezpieczeństwa podczas realizacji wydarzeń, przepisy prawa i wszystko związane z bezpieczeństwem uczestników. Częścią Meetings Week Poland 2015 jest jublileuszowa dziesiąta edycja Future Leaders Forum – dla studentów oraz gala finałowa konkursu braży eventowej MP Power Awards do której już niecierpliwie odliczam dni.

 

Jacek Walkiewicz

Jacek Walkiewicz (foto. K.Cegłowska)

Jeśli więc szukasz nowinek, trendów, ciekawych ludzi, to w dniach 16-20 marca zajrzyj do Centrum Biznesowego Stadionu Narodowego w Warszawie. Dodam że rejestracja odbywa się przez stronę organizatora czyli www.meetingsweek.pl

W ramach Programu Meetings Week Poland 2015 odbędą się:

 • Poland – Meetings Destination: Rozwój przemysłu spotkań i turystyki przyjazdowej. Druga edycja. (16 marca, organizator: The Warsaw Voice)
 • Zarządzanie bezpieczeństwem podczas wydarzeń (17 marca, organizator: Stowarzyszenie Branży Eventowej)
 • Akademia SOIT: Siła Motywacji (18 marca, organizator Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel)
 • Spotkanie convention bureaux (19 marca, organizator: Polska Organizacja Turystyczna, Poland Convention Bureau)
 • Skuteczne strategie pozyskiwania konferencji i eventów dla twojego obiektu (19 marca, organizator: Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce)
 • MPI Poland Spring Meeting & General Assembly 2015 (20 marca, organizator MPI Poland Club)
 • X Studencka Konferencja Naukowa IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum Warsaw (20 marca, organizator Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji w Warszawie)
 • MP Power Night – gala finałowa konkursu MP Power Awards (20 marca, organizator MeetingPlanner.pl).
Z pośród licznych gości Meetings Week 2014 była Angelika Chrapkiewicz

Goście na Meetings Week 2014

Gorąco polecam. Warto jest poświęcić czas. Zwłaszcza w gronie profesjonalistów branżowych. Ja tam też będę, bo lubię inspirująco, lubię aktywnie. Będzie mi też miło z Tobą porozmawiać. Daj znać jak będziesz aga@agaciesielska.pl – chętnie zamienię z Tobą dwa słowa. Pozdrawiam serdecznie

Aga

Ps. Organizatorami tegorocznej edycji są MPI Poland Club, Stowarzyszenie Branży Eventowej, Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce, Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel, Poland Convention Bureau POT, Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji w Warszawie, The Warsaw Voice oraz MeetingPlanner.pl. Partnerem strategicznym wydarzenia jest Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Ps. Pełny program można znaleźć na stronie http://www.meetingsweek.pl/prelegenci 

Ps. Ostatnie 3 dni Funkcjonuje Ankieta Satysfakcji Czytelnika Bloga. Wyraź proszę swoje zdanie – pozwoli mi to dostarczać to czego oczekujesz. Wypełnienie zajmuje zaledwie 30 sekund, zerknij i wypełnij proszę.: http://blog.agaciesielska.pl/ankieta-satysfakcji-czytelnika/ 

Meetings Week Poland 2015

JOIN THE DISCUSSION

Comments

 • Podróż do serca Kopalni Soli w Bochni, Eventowa Blogerka 8 marca 2015 at 21:49

  […] PsII. Przypominam że trwa rejestracja, i kończą się miejsca na Meetings Week 2015 […]

  Reply