fbpx

Ekstremalne przeżycie, chyba porównywalne uczucie do tego, co czuje w trakcie eventu. Wzięta w krzyżowy ogień pytań, odsłaniam kulisy i zapraszam Was na tył sceny…. Dziś o mnie – o wypadkach, zagrożeniach, emocjach, pracy z gwiazdami, Dorocie Wellman, Zbyszku Urbańskim, wszystkiego dowiecie się z w tym oto szybkim wywiadzie…ze mną i moją tajemniczą reporterką, Kamilą. W dwóch porcjach na youtube.

Kamila: Boisz się czegoś?

Eventowa Blogerka: Szefa się boję 🙂 …..

Kamila: Najbardziej stresująca stacja?

Eventowa Blogerka: Nie była przyjemna. Gość zasłabł na imprezie, była 23-cia, ludzie byli pijani, a on leżał na deskach i tracił życie….

Kamila: Poza tym, że organizujesz musisz myśleć, co się stanie…?

Eventowa Blogerka: Tak zdarza nam się, że jest pakowanie przed eventem i ja wtedy wyjmuję na stół moją magiczną listę i bawimy się w grę „a co jeśli”… Sprawdzamy, czy wszystko mamy i nie ma takiego elementu, którego nie powinniśmy przewidzieć……….

Kamila: Co czujesz jak organizujesz event?

Eventowa Blogerka: Że jestem innym człowiekiem na evencie. W pracy trochę gwiazdorzę J… a na evencie jestem poważniejsza i inaczej przyjmuję bodźce zewnętrzne i skupiam się na tym, co może się stać.

KamilaA lubisz pracować z gwiazdami?

Eventowa Blogerka: Lubię, choć zawsze mam z tyłu głowy, że to jest współpraca ciężka…. Generalnie ludzie z branży nas szanują.

KamilaJak myślisz kim są Twoi czytelnicy?

Eventowa Blogerka: Ludzie z branży eventowej – managerowie, podwykonawcy, lokacje hotelowe i pasjonaci, których kręci świat eventowy…..

KamilaPamiętasz swój pierwszy wpis?

Eventowa Blogerka: Pamiętam jeden z pierwszych. Zdarzenie w Brazylii, gdzie zawalił się dach budynku dyskoteki, podczas imprezy i ludzie nie mogli się stamtąd wydostać. Na mnie zrobiło to piorunujące wrażenie…..


A w drugiej części rozmowy o poznawaniu na nowo podwykonawców, bezpieczeństwie na evencie i tajemnicze zdjęcie, z którego musiała się tłumaczyć Eventowa Blogerka. Oprócz tego dowiecie się, co będzie robiła na emeryturze jako wesoła staruszka i co się stało po 6 miesiącach wykładów dla studentów pewnej uczelni. Zdradzę Wam także, kto i co pisze do Eventowej Blogerki i co mam wspólnego z Maciejem Brzozowskim 🙂

Kamila: Co (oprócz bezpieczeństwa) jest ważne na evencie?

Eventowa Blogerka: Ludzie. Ludzie są ważni…..Chodzi o to, żebyśmy mieli określone standardy, których pilnujemy………..

Kamila: Co jeszcze poza standardami, ludźmi, bezpieczeństwem?

Eventowa Blogerka: Szczęście. Zwykłe szczęście jest potrzebne. A dla mnie to…..Przewaga ludzi zachwyconych nad tymi, którzy mówią, że to było przeciętne jest dla mnie naprawdę ważna.

Kamila: Obserwując Cię w pracy ma się wrażenie, że lecisz przez życie niesiona jakąś niewiarygodną energią. Skąd się taką energię czerpie?

Eventowa Blogerka: Nie zastanawiałam się nad tym. Ja lubię to, co robię, znalazłam przestrzeń, w której się realizuję i ona jest taka moja, jak koszula bliska ciału. Miałam kiedyś problem ze znalezieniem, co chcę w życiu robić….

Kamila: A co Cię denerwuje?

Eventowa Blogerka: Brak zaangażowania, jak ktoś robi po łebkach…..i moi pracownicy to wiedzą 😉

Kamila: Jacy są młodzi ludzie wchodzący do branży, z którymi się spotykasz?

Eventowa Blogerka: Byłam wykładowcą i zgodziłam się na prowadzenie zajęć od 8:00 do 17:15…….i powiem Ci, że w każdej grupie, średnio po 20 osób były 1 może 2 osoby, które chcą to w życiu robić i po roku wykładów dla osób, które niekoniecznie chcą pracować w eventach…….

Kamila: A masz taką świadomość, że ludzie Cię czytają? Że nie piszesz do szuflady, że tam po tej drugiej stronie są Twoi czytelnicy?

Eventowa Blogerka: Jedyną, moją daną numeryczną są adwords-y i faktycznie to, co jest dzisiaj, jest ponad moje oczekiwania, ale….

Kamila: Są jakieś plany związane z blogiem?

Eventowa Blogerka: Mamy taki plan, żeby pojawiła się zakładka „Eventowi Prezydenci”, w której…..

Kamila: A plany Agnieszki Ciesielskiej na ten rok?

Eventowa Blogerka: Blog się rozwija…..będę jeździła po eventach i robiła super, świetne zdjęcia, żeby je później wrzucać na bloga…… 🙂

Kamila: Gdybyś miała powiedzieć coś tym ludziom, którzy cię oglądają i czytają, co byś im powiedziała?

Eventowa Blogerka: Bądźmy razem Dziękuję Wam za to, że mnie czytacie, że mówcie o moim blogu w kuluarach…… I dziękuję Tobie, Kamila – za ten wywiad – jakby z drugiej strony lustra…

Kamila: Cała przyjemność po mojej stronie. Dzięki Aga.

Ps. W ostatnich postach Eventem w wizerunek & 10 największych błędów event managera

JOIN THE DISCUSSION