fbpx

13 września w poznańskim centrum designu Concordia Design odbył się ciekawy event branżowy skierowany dla branży eventowej. Na wydarzenie zostało zaproszonych około 50 osób reprezentujących klientów korporacyjnych, biur podróży, a także klientów z branży eventowej. Celem spotkania było poznanie przestrzeni eventowej Concordia Design, a także poznanie ich możliwości projektowania eventów. Na evencie byłam i obserwowałam wszystko po kolei po to aby Wam dziś o tym opowiedzieć!

Concordia to piękny budyneczek w samym środku Poznania z tysiącem metrów kwadratowych do organizacji eventów, wystaw, konferencji, warsztatów i wydarzeń specjalnych oraz Cooffice – biura kilkunastu firm z branży kreatywnej. W pierwszej części spotkania przedstawiono kilka kreatywnych prezentacji w których poznawaliśmy nijako specyfikę pracy zespołu Concordia i podejście jakim kierują się w kreacji wydarzeń. Zapamiętam prezentację Pani Justyny z działu marketingu pt: „Pecha Kucha o Pechakucha” – przeprowadzoną w japońskiej formule pod tą samą nazwą. W 6 minut i 40 sekund na 20 slajdach opowiedziała nam jak zrobić efektywną, szybką i ciekawą prezentację na każdy temat. Na pewno ją wykorzystam. Później poznaliśmy 5 zasad eventowych panujących w mieszczącej się na parterze budynku restauracji Concordia Design a także kilka wskazówek z zakresu event design’u.

Niezwykle inspirująca była przygotowana specjalnie pod te spotkanie eventowa gra kreatywna. Mieliśmy za zadanie, wypełnić tekstem wielki komiks i jego chmurki, dalej odszukać osoby – agentów, wykonać zadania dodatkowe i odbyć kolejne warsztaty z architektury z trendów i improwizacji.

Na koniec przygotowano dla nas warsztaty kulinarne Concordia Taste, w których mogliśmy sami przyrządzić przystawkę, danie główne i deser. Bawiłam się świetnie i muszę przyznać że cieszę się że tego typu wydarzenia organizowane są już nie tylko w Warszawie.

Zachęcam wszystkie agencje eventowe i lokacje do otwierania swoich przestrzeni – nie ma lepszej rekomendacji niż zajrzeć do środka i poczuć świat organizacji od środka. W gift packach dostaliśmy grę karcianą Eventowy Flirt a także nereczkę na eventy oraz wyskokowy napój eventowy. Zespole Concordii a także Spółdzielni PR wielkie dzięki za zaproszenie i szansę poznania Was bliżej. Do niebawem przy najbliższych realizacjach!

Eventowa Blogerka

Ps. Od dziś i tylko na 5 dni rusza akcja 20% off z prenumeraty magazynu Event Management dla czytelników Eventowej Blogerki. Sprawdź jakiego typu tam znajdziesz artykuły i dowiedz się więcej pod tym linkiem: http://land.e-forum.pl/mob-emp-rabat20/. Ja swoją prenumeratę już mam i jestem zadowolona. Liczę że skorzystasz i będziesz czytał/czytała tam moje unikatowe artykuły których nigdzie indziej nie znajdziesz 🙂 zachęcam!

 

JOIN THE DISCUSSION