fbpx

Wszystkim! Tym co czuję; co dotykam; co oglądam; jem i słucham. Jest tym wszystkim jednocześnie. Jest narzędziem dotarcia do wszystkich zmysłów człowieka. Nawet więcej – jest tym, co buduje relacje na dłużej i nie tylko zawodowe. Jest tym, co zapada w pamięć – jak film oskarowy. Tym, o czym się mówi, co się poleca. Event Marketing i Event Biznes, i cztery powody dlaczego jestem za:

EVENT BIZNES

Argument 1. Podziel się

Nie będę Cię dziś przekonywać do event marketingu – Ty już wiesz wszystko na ten temat. Mogę natomiast Cię podziwiać za projekty, jakie Ty tworzysz. Mogę Cię zachęcać, abyś dzielił się nimi, tak jak ja dzielę się dziś z Tobą. Mogę Ci też doradzić, abyś zawsze podbił swój wizerunek u klienta. Powiedz mu o tym, z jaką fantazją robią eventy w Polsce duże korporacje: to wszystko dowie się pan, na konferencji Event Biznes organizowaną dla świata marketerów. Proszę zajrzeć! To, co przygotowali jest niezłe!

Argument 2. Doborowe towarzystwo

Powinieneś się znaleźć w składzie silnej reprezentacji rozgrywek o eventy, bo tam znaleźli się: m.in. Prof. Andrzej Blikle, Prof. Magdalena Kachniewska, Dr Elling Hamso, Mariusz Pleban, Sebastian Oprządek, Anna Gogacz, Bartosz Idzikowski, Tomasz Kudła, Magda Kondas i  inni. Prawdę mówiąc – TO LIGA MISTRZÓW.

Argument 3. Poznajmy się

Event Biznes to również mój projekt, który realizuje wraz z SBE i KAE. Więc jeśli jesteś zainteresowany jak pracuję i chcesz zobaczyć mój warsztat eventowy, wpadnij jako uczestnik. Przyjdź i zobacz. Oceń, kochaj lub hejtuj. Pogadamy na miejscu. Konferencja będzie wyjątkowa, ponieważ robię to z ludźmi, którym ufam.

Argument 4. Baza wiedzy

O event marketingu już książki piszą. Ale dopiero dziś – w 2014 roku. Nie ma poważnej publikacji na ten temat, na polskim rynku. Jest za to poważna konferencja z poważnymi case studies firm, które wyszły na prowadzenie w dziedzinie event marketingu. Odkryć ich know-how, to prawdziwa gratka.

Zapraszam na Event Biznes 🙂

Energia i emocje przyciągają i uwodzą człowieka. Energia i emocje to fundament eventu. Ty to wiesz i ja to wiem. To mój świat i Twój świat! Zarażajmy tym innych – Pokazujmy im razem, gdzie w tym wszystkim jest godny i opłacalny BIZNES. ZAPRASZAM.

Poczuj naszą energię. Przyjdź. Zapukaj. Wrzuć Monetę. And Go!

AGA

www.eventbiznes.pl 

Event Biznes -gif-300x300

 Zobacz też:

Gigantyczny Domek dla Lalek – scenografia ambientowa

Volvo V40, premiera produktu i jak to się robi w Dubaju…

JOIN THE DISCUSSION