Adres e-mail został potwierdzony. Dziękuję!

Witam Cię serdecznie w gronie subskrybentów mojego newslettera i dziękuję za Twoją rejestrację.

Tak jak obiecałam, będziesz ode mnie otrzymywać wyłącznie powiadomienia o nowych artykułach publikowanych na blogu „EventowaBlogerka.pl” oraz, od czasu do czasu, dodatkowe informacje kierowane wyłącznie do subskrybentów newslettera. Mam nadzieję, że pomogą Ci one skutecznie poszerzać zakres wiedzy eventowej, PR’owej i marketingowej. Z mojej strony dołożę wszelkich starań aby materiał był wartościowy i godny Twojego zaufania jakim mnie dziś obdarzyłeś. Dziękuję!

Przygotowałam dla Ciebie specjalny prezent : Unikatowa i autorska Checklista Eventowa do pobrania tutaj: http://bit.ly/2yLCHDL

UWAGA: dodaj proszę mój adres e-mailowy aga (małpa) eventowablogerka (kropka) pl, do listy „bezpiecznych nadawców”. W przeciwnym wypadku moje maile mogą być kasowane przez system antyspamowy zanim jeszcze trafią do Twojej skrzynki.

 
Będę Ci bardzo wdzięczna, jeśli zdecydujesz się polubić mój blog na FacebookuNa początek polecam Ci najczęściej odwiedzenie i najwyżej oceniane artykuły jakie udało mi się zgromadzić:
Świetny program eventu do podstawa! Case study z Kongresu Telewizji Światłowodowej.
11-cie serwisów i blogów eventowych
– Gala Ambasadorów Kongresów Polskich
– Pomysły na scenariusz – czyli Mały Event z dużą pompą

Dziękuję Ci, że czytasz mojego bloga i życzę Ci samych sukcesów na eventowej drodze do super-realizacji i produkcji.

Pozdrawiam serdecznie!
Eventowa Blogerka