fbpx

Październikowe eventy czas zacząć… – tak, tak! Sezon w pełni, a pracy po kolana. Maya Angelou powiedziała kiedyś, że „Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach”. Trudno się z nią nie zgodzić. Zwłaszcza gdy, naszą codziennością jest kreacja właśnie takich momentów. Lubię, te chwile, które odbiegają od mojej codzienności. Momenty, kiedy ktoś robi wydarzenie dla mnie i moich branżowych przyjaciół. W zeszłym tygodniu było ich kilka. A kolejne jeszcze przed nami, taki październik w tym roku. Zatem lećmy z tym!

03 października Wtorek, Szkolenie MPI

W Sheraton Warsaw Hotel, MPI Poland Chapter zorganizowało szkolenie z komunikacji. Spotkanie było mocno inspirujące. Dynamiczne zderzenie z tematem osobowości, które w nas drzemią. Dowiedzieliśmy się jak jesteśmy różni, jak inni, jak niepowtarzalni. To, kim jesteśmy, daje nam obraz siebie w relacjach, które budujemy, w pracy czy w domu. Temat „Labirynt osobowości” dotyczył przyjrzeniu się naszej efektywności oraz co ma z nią wspólnego nasza osobowość. Okazuje się, iż owa osobowość wykształciła się w nas w wyniku złożonych działań genetycznych, doświadczeń, środowiska, w którym przebywa.

Według metodyki Discovery Insights, każdy z nas ma unikatową kombinację czterech energii kolorystycznych. Każdy z uczestników odkrył swoją dominującą sferę osobowości oznaczaną wg umownych kolorów: czerwony, niebieski, zielony czy żółty. Ciekawość zwiedzania tych czterech profilów towarzyszyła mi od początku do końca. Czas mi upłynął tak szybko. Cykl warsztatów MPI Poland Chapter pod nazwą Meeting Professional Excellence Classes & „Labirynt osobowości” rusza w Polskę. Polecam śledzić aktualności MPI – tam będą informować, kiedy kolejna edycja i w którym mieście. Zarządowi MPI wielkie dziękuję za zaproszenie! Sheraton Warsaw – pięknie dzięki za hospitality i mistrzowski serwis.

05 października, B2Beat – branża spotykała się w Hulakula

Hulakula – Rozrywkowym Centrum Miasta na Jagiellońskiej, wspólnie z MeetingPlanner.pl przygotowali kilka atrakcji wieczornych dla całej naszej branży eventowej. Zaczęliśmy wspólnym kibicowaniem „naszym” którzy grali mecz z Armenią. Ogromnie podobało mi się jak cała nasza ekipa planistów darła gardła przy kolejnych, aż pięciu bramkach sprezentowanych Polakom. Chwilę później event branżowy rozpoczął się już na dobre inauguracją ze sceny i dobrą kuchnią. Niewątpliwie główną atrakcją wieczoru był dawno wyczekiwany turniej bownlingowy, na którym pojawiły się nieprzypadkowe, branżowe zespoły chętne energii rywalizacji pomiędzy drużynowej.

Pięcioosobowe drużyny walczyły zaciekle o magiczne miejsce w finale i o wygraną. Najlepszą drużyną została ekipa New Look Advertising, która wygrała voucher na 10 000 zł do zrealizowania w Hulakula, kolejne ekipy zgarniały nagrody z puli blisko 25 000 zł. Po turnieju na scenie wystąpili  młode gwiazdy Universal Music Polska: Patryk Kumór, Lanberry, Monika Lewczuk, Antek Smykiewicz, a całość imprezy poprowadził: Michał MICHU Sobkowski.  Organizatorom należą się wielkie brawa za pomysłowość formuły eventu, a także za wspaniałą lokację, którą można wynajmować pod wydarzenia.

A co jeszcze przed nami?

12 października: Kasia Nova i jej premiera Singla

W najbliższy czwartek, 12 października o godz: 19:00 w klubie Nowy Świat Muzyki, ul. Nowy Świat 63 w Warszawie, Kasia Nova zaprezentuje najnowszy singiel i teledysk pt. „Zamykam serce”. Piosenka powstała we współpracy z brytyjskimi producentami z DWB Music. Tekst napisała znana polska tekściarka i wokalistka Beata Eizenhart. Najnowszy singiel pokazuje zupełnie inną stronę muzycznej wrażliwości Kasi. Nastrojowa ballada to przejmujące wyznanie kobiety wychodzącej z toksycznego związku.

Piosenka miała swoją prapremierę na tegorocznym Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Do piosenki powstał teledysk, w którym obok Kasi zagrał znany i lubiany aktor Krzysztof Wieszczek. Jej debiutancka płyta pt „Nova” zawierała znane i promowane hity: Devil i Broken Wings. Obecnie Kasia pracuje nad drugim albumem w Polsce i Wielkiej Brytanii. Efekty poznamy na wiosnę 2018 roku. Dla czytelników Eventowej Blogerki jest przewidzianych tylko 10 wejściówek – które rezerwujecie na hasło bloga bezpośrednio u jej managerki: Izabeli Frechowicz pod mailem:  izabela.frechowicz@gmail.com, Spieszcie się bo lista już prawie zamknięta!

MP Legia Cup: Mecz Agencje Eventowe kontra Klienci  

19 października o 18:00, na Stadionie Legii znowu powieje rywalizacją i to w czystej, piłkarskiej formule. Jak co roku MeetingPlanner.pl we współpracy z Centrum Biznesowym Legii Warszawa organizują jubileuszową edycję MP Legia Cup. Już po raz piąty na murawie staną naprzeciwko siebie drużyny przedstawicieli agencji eventowych i ich klientów. Bilans czterech edycji rozgrywek to 3:1 dla klientów. Czy w tym roku drużynie agencji uda się zbliżyć do wyniku klientów? Oby tak się stało!

To na trybunach tego właśnie meczu zapanują prawdziwe emocje branży eventowej, a kibicom komentować na żywo będzie osobiście Tomasz Zimoch! Drużynę Klientów poprowadzi sztab trenerski w składzie: trener Robert Podoliński, były piłkarz Legii Warszawa Piotr Włodarczyk i oraz trener Artur Januszewski. Bramki klientów bronić będzie Maciej Szczęsny. Drużynę Agencji Eventowych poprowadzi sztab trenerski w składzie: Marcin Żewłakow, były piłkarz i komentator, Kamil Kosowski, były piłkarz, oraz trener Grzegorz Szoka. W bramce Agencji stanie Grzegorz Szamotulski. Zatem jeżeli chcesz stać się częścią tej kapitalnej piłkarskiej atmosfery, chcesz dopingować swoim kolegom z branży eventowej, koniecznie zapisz się na ten mecz i przybywaj!

Niewątpliwie jesteśmy społeczeństwem oceniającym. Dlatego specjalnie dla Was, dosłownie wczoraj w końcu włączyłam wtyczkę „oceń mnie” na funpage Facebooka Eventowej Blogerki. Stąd, jeżeli znajdziesz czas, i uważasz, że ta opinia może pomóc innym – wyraź swoje zdanie! Napisz, dlaczego to co piszę, ma sens, jaki artykuł najlepiej przyjmuje się na sieci, które tematy eventowe najczęściej wchodzą do realizacji, które gadżety się najlepiej sprzedają itp.! Napisz co najbardziej Ci podoba się w tym blogu i co sądzisz o jego funkcjonowaniu. Za każdą ocenę już teraz z góry ślicznie Ci dziękuję, za każdą konstruktywną krytykę również. Krzyżem leżeć nie będę, żebrolajków nie uprawiam – pisz jak jest – byle SZCZERZE!

Cheers!

Eventowa Blogerka

 

JOIN THE DISCUSSION