fbpx

Aktualności, case study, realizacje, lokalizacje, inspiracje, aranżacje jednym słowem solidna dawka aktualnej wiedzy. W Polsce mamy kilka tytułów, które starają się zaspokoić naszą wiedzę, a gdzie zajrzeć jeśli nie chcemy ograniczać się jedynie do naszego podwórka?

Association Planner, portal skierowany zarówno do kadry zarządzającej stowarzyszeniami w Europie. Dzięki dostarczaniu aktualnej wiedzy i praktycznych informacji dotyczących destynacji, a także obiektów konferencyjnych i eventowych, stanowi solidną dawkę wiedzy dla planistów, którzy swoich klientów wysyłają na zagraniczne wojaże. Znajdziemy tu m.in. artykuły informacyjne, prezentacje, raporty oraz raporty.

BizTravel to magazyn  planowaniem, organizacją i sprzedażą delegacji oraz wydarzeń branżowych. Lektura pomaga poznać praktyczne informacje dotyczące środków transportu, wyboru hoteli, miejsc na organizację konferencji. Znajdziecie tu także wskazówek, jak efektywnie zorganizować projekt z zakresu branży spotkań. wszystkim, którzy podróżują służbowo oraz biorą udział w konferencjach. Oprócz tego artykuły poradnikowe, aktualności z branży MICE i artykuły pomagające osobom, dla których temat podróży służbowych jest ważny.

CIM jest magazynem, który pozwala pójść o krok dalej w zakresie podróży biznesowych, informuje o wydarzeniach, miejscach, pomysłach dotyczących głównie rynku Australii i Nowej Zelandii. Miesięcznik prezentuje najlepsze wydarzenia i programy incentive travel na terenie Australii i Nowej Zelandii, przedstawia trendy na rynku, które mogą mieć wpływ na ich jakość. Sporo tu reportaży, prezentacji, recenzji, wywiadów i materiałów wideo.

CMW idealny dla osób szukających treści z zakresu branży spotkań. W magazynie i na portalu znajdą artykuły oraz informacje związane z najnowszymi wiadomościami dotyczącymi obszaru spotkań na całym świecie. Medium jest również platformą do dyskusji oraz dzielenia się poglądami i pomysłami. Przeczytacie tu o trendach, badaniach branżowych, profilach miejsc i destynacji.

eTurboNews znajdziecie tu krótkie informacje dostarczane przez firmy i instytucje z całego świata. Portal koncentruje się są na wydarzeniach branżowych, informacjach z firm, trendach rynkowych oraz zmianach politycznych i prawnych, ze szczególnym uwzględnieniem podróży, turystyki i rozrywki. Idealny dla osób szukajacych informacji podanych w krótkiej formie oraz raportów i fotorelacji.

I&MI MEDIA MAGAZINE zawiera treści dotyczące destynacji, prezentuje rozwiązania, jakie można zastosować podczas organizowania wydarzeń. Mamy szansę poznać tu nowe możliwości obiektów eventowych i kongresowych na całym świecie, ale także szczegółowy przebieg organizacji wybranych eventów. Pismo promuje miejsca z całego świata oraz działania marketingowe, które prowadzą nasi koledzy z branży za granicą.

THE MEETING PROFESSIONALS oferuje interesującą treść dotyczącą szeroko rozumianego przemysłu spotkań, wywiady z jego przedstawicielami oraz treści reklamowe. Magazyn prezentuje nowe trendy w branży oraz wspiera rozwój zawodowy, pomagając w zdobyciu informacji istotnych dla wzmocnienia kariery. Misją miesięcznika jest również wspieranie długofalowego planu strategicznego stowarzyszenia MPI.

 

Kolejne tytułu już niebawem.

Jeśli szukasz inspiracji również na Instagramie znajdziesz je w tekście 10 Instagramowych profili eventowych, które warto zobaczyć

JOIN THE DISCUSSION