fbpx

Ponad 500 mln użytkowników, a wśród nich Oni – inspirujący użytkownicy. Jeśli szukasz pomysłów na event, nie wiesz od czego zacząć, masz mały kryzys i chwilowy brak pomysłów odwiedź Instagrama. Nie sposób wymienić wszystkich ciekawych profili, które powinien śledzić każdy eventowiec. Dziś kilka wybranych, według mnie warto je odwiedzić.

 

10 Instagramowych profili eventowych:

David Stark – firma zajmująca się projektowaniem, produkcją i obsługą eventów, które ze zwykłych zdarzeń zmienia w nadzwyczajne doświadczenia. Na liście klientów znajdują się Bloomberg, Glamour, InStyle, Louis Vutton, New York Magazine, Sephora, Tiffany & Co., Vogue, Versace.

Instagram David Stark

 

Wink Design & Events – firma ecventowa, która obok wesel zajmuje się galami charytatywnymi, eventami towarzyskimi i firmowymi. Wśród klientów m.in. Coca Cola.

Instagram Wink design and events

 

WEAREAGNEC – to oni stali za Super Bowl, eventami People, Twittera, Elle, Samsunga i wielu innych. Jeśli szukacie inspiracji na światowym poziomie ten profil może Wam pomóc.

Instagram Weareagenc

 

Event Creative – czyli kreacja i produkcja eventów od A do Z. Zobaczcie sami.

Instagram Event Creative

 

Moment Factory – oni wiedzą wszystko o dobrych eventach multimedialnych. W portfolio klientów m.in. Madonna, Jay-Z i Justin Timberalke. Zaciekawieni?

Instagram Moment factory

 

Levy NYC Design & Production – oferuje pełną obsługę eventu, od kreacji po obsługę i organizację w każdym calu. Ich realizacje są imponujące i warto je zobaczyć.

Instagram Levy NYC Design & Production

 

Rafanelli Events – kolejny eventowy wyjadacz, który może pochwalić się tym, że na jego evencie gościł Barack Obama.

Instagram Rafanelli events

 

Blueprint Studios – 100% obsługi od A do Z, a realizacji można pozazdrościć…

Instagram Blueprint studios events

 

SHIRAZ EVENTS – jesteście ciekawi jak robi się eventy, które zamawia Chanel, Google, Ralph Lauren, Stella McCartney, Amazon, Bosch, Samsung, Johnnie Walker i wielu innych? Teraz już będziecie wiedzieć…

Instagram Shiraz events

 

Outstanding in the Field – ich pomysłowość zachwyca, aż chce się wziąć udział w wydarzeniach, które organizują.. musi być smacznie…

Instagram Outstanding in the Field

 

Instagram inspirował mnie wielokrotnie, nie wyobrażam sobie lepszego źródła twórczych, eventowych, poszukiwań. Jest jeden minus uzależnia! Chociaż muszę przyznać, że to uzależnienie jest całkiem przyjemne.

Życzę Ci samych najlepszych znalezisk w przestrzeni Instagramu i nie tylko! Dzięki że jesteś ze mną !             Eventowa Blogerka

 

JOIN THE DISCUSSION

Comments

 • Marta 18 stycznia 2017 at 11:53

  Genialny post <3

  Reply
 • monikac 5 maja 2017 at 09:24

  A propos Insta i społecznościówek – fajny pomysł na promocję profili, produktu czy wydarzenia –
  Foto ramki do zdjęć selfie… niby duperel ale robi robotę. ludzie się uśmiechają, przełamują lody od razu zmienia się chemia eventu zwłaszcza przy korpo gdzie często trudno rozbujać gości. Polecam: http://www.fotoramki.eu

  Reply
  • Agnieszka 7 maja 2017 at 23:50

   A dziękuję za link – sprawdzimy!

   Reply