fbpx

Zdjęcia z eventów bywają różne, często robione są w bardzo poprawny sposób i pokazują jedynie jakąś część wydarzenia, która niekoniecznie bywa jego faktycznym odzwierciedleniem. Na szczęście uczestnicy, organizatorzy czy personel coraz częściej dzielą się niesamowitymi obrazami uchylającymi rąbka tajemnicy na temat tego, co faktycznie działo się na danym evencie.

Przesyłanie zdjęć za pomocą telefonu komórkowego na różne platformy społecznościowe stało się jedną z czynności, które robimy automatycznie i obserwując to, co dzieje się w sieci, chyba weszło nam w krew. Czasem wystarczy jedno zdjęcie z krótkim podpisem lub dosłownie trzyzdaniowym tekstem, by pokazać zasygnalizować temat i oddać panującą na evencie atmosferę.

Ekstremalnie

Marka Red Bull jest najważniejszym sponsorem wszystkich sportów ekstremalnych, pielęgnującym ich rozwój, a przy tym oczywiście promującym swoją markę i przyznaję, że gdybym miała troszkę więcej odwagi to pewnie sama skoczyłabym na byle czym.

Odważny outfit

Oglądając zdjęcia z brytyjskiego dworu, nie wiem dlaczego, ale zawsze zwracam uwagę na wymyślne kapelusze…

 

Aktywnie

Wyczerpujące, bolesne, nie dam rady? Patrząc na te zdjęcia, aż chce się dołączyć do uczestników.

Pool party

Zdjęcia z eventów odbywających się na basenie, szczególnie, gdy siedzisz w mieście i czujesz się jak sardynka, mogą być „bardzo przygnębiające”…

Z pomysłem

Gdyby nie te zdjęcia, chyba nigdy nie dowiedziałabym się o tym evencie…

Niezależnie od tego, czy chcesz prześledzić przebieg jakiegoś wydarzenia, czy potrzebujesz kreatywnej inspiracji, te zdjęcia pokazały Ci, że na evencie wszystko jest możliwe.

Eventowa Blogerka

JOIN THE DISCUSSION