fbpx

Nowy Rok to czas podsumowań, postanowień i planów na przyszłość. Zastanawiasz się, co przyniesie 2017 rok i czy będzie dla Ciebie szczęśliwy? Sprawdź co Cię czeka i czy będziesz myślał o nim jak o dobrym evencie.

BARAN

Barany w 2017 roku mogą popaść w nie lada tarapaty ze względu na swój upór. Baranie – zatem pamiętaj, że „kropla drąży skałę nie siłą, lecz częstym padaniem” i w biznesie warto czasami pójść na ustępstwa. Jeśli jednak trafisz na takiego, kto nawet świętego potrafi wyprowadzić z równowagi, zamiast wyżywać się na sprzęcie biurowym zwróć się do kolegów / koleżanek z branży eventowej. Oni z pewnością przełożą Wasze myśli na pomysły jak wyjść z opresji i podsuną fajne inspiracje do organizacji fajnego wydarzenia, które pomoże dogadać się z partnerami biznesowymi.

Event, w którym weźmiesz udział: Kongres.

 

 

 

BLIŹNIĘTA

W 2017 roku warto zastanowić się nad zmianami. Przemyśl swoją sytuację zawodową, ponieważ druga połowa roku to czas sprzyjający osobom zakładającym swój własny biznes. Wpływ planety Wenus sprawi, że ciężka praca popłaci, a zainteresowanie nową marką będzie tak wysokie, że zaczniesz zauważać miliony monet na swoim koncie. Wenus nie zdradza jednak, czy będą to grosze czy dolary. Jeśli zastanawiasz się nad wypłynięciem na szerokie wody rynków kapitałowych, nie zawadzi zrobić wstępne rozeznanie. Nie bój się żyć! Ten rok jest Twój!

Event, w którym weźmiesz udział: Premiera.

 

LEW

Lew słynący z umiejętności organizacyjnych, w pierwszej połowie 2017 roku będzie musiały schować swoją królewską dumę do kieszeni. Przesyt obowiązków, konferencji, kongresów i wywiadów sprawi, że pewne kwestie zaczną wymykać się spod kontroli. Zamiast panikować, skontaktujcie się z przyjaciółmi, którzy przejmą część obowiązków związaną z organizacją wydarzeń. W końcu nie musisz robić wszystkiego. W drugiej połowie roku odpoczniesz – to będzie doskonały moment na spełnienie podróżniczych marzeń. Afryka? Kambodża, a może Pireneje? Kto wie, gdzie Cię ten 2017 rok zaniesie!

Event, w którym weźmiesz udział: Rajd.

 

BYK

W 2017 roku Byki zaznają upragnionego odpoczynku. Jednak zanim zaplanujesz wakacje na rajskiej wyspie zastanów się jak zmienić swój grafik i system pracy, żeby część dnia poświęcać sobie i najbliższym. Ogranicz korzystanie z mediów społecznościowych, wyłącz Netflix, przestań śledzić branżowe plotki. Wówczas zostawanie w pracy po godzinach przestanie Cię dotyczyć. Jeśli nie możesz się obyć bez codziennej dawki rozrywki idź się rozerwać na jakiś fajny event i nie zapomnij zabrać ze sobą swoje bratnie eventowe dusze.

Event, w którym weźmiesz udział: Festiwal.

 

RAK

Wraz z nadejściem Nowego Roku wiele w Twoim biznesie będzie zależeć od Twoich umiejętności pracy w grupie i relacji międzyludzkich.  W pierwszym kwartale mogą pojawić się pewne nieporozumienia, a nawet stagnacja w działaniu. Rak powinien w tym czasie skupić się na poprawie komunikacji wewnętrznej i podjąć inicjatywy, które pozytywnie wpłyną na wszystkie osoby związane z firmą, w której pracujesz. Henry Ford powiedział „połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces„. Pamiętaj, że siła tkwi w działaniu razem w teamie.

Event, w którym weźmiesz udział: Koncert ukochanej gwiazdy.

 

PANNA

Z nowym rokiem nowym krokiem” jak mówi przysłowie. Dla Panien nadchodzi czas refleksji, podsumowań i postanowień biznesowych. To dobry moment, by wdrożyć nowe rozwiązania i otworzyć się na inne możliwości. W życiu zawodowym Panien pojawi się zatem konieczność podjęcia konkretnych i niekiedy trudnych decyzji dotyczących wydarzeń, które mogą pomóc w osiągnięciu sukcesu. Warto do nich podejść systemowo. Zrobić porządek w poczcie mailowej, odświeżyć kontakty do dawnych klientów, odkopać telefon do przyjaciół. Dobra komunikacja z mentorem od eventów czy marketingu, który nakreśli ich wizję i strategię działań, gwarantuje, że wszystko przebiegnie pomyślnie, a Twój event, okaże się sukcesem.

Event, w którym weźmiesz udział: Maraton.

 

WAGA

Początek roku dla Wag zapowiada się pracowicie. Jak mało kto wiesz, że „bez pracy nie ma kołaczy” i miesiące pełne wyrzeczeń przyniosą wymierne efekty, a Ty zbierzesz owoce swoich działań. Nie zapomij jednak o pielęgnowaniu relacji z otoczeniem np. na eventach i o pracy zespołowej, bo to właśnie dzięki współpracy z innymi zwiększysz swoje szanse na sukces. Docenienie pracy Twojego zespołu może przynieść dodatkowe korzyści, których się nie spodziewasz. Uważaj na drogach, bądź czujny i miej oczy szeroko otwarte.

Event, w którym weźmiesz udział: Wesele.

 

STRZELEC

Dla Strzelców nadchodzący rok to pasmo sukcesów zawodowych.  Po okresie stagnacji oraz wyciszenia zawodowego, ruszysz w biznesowy świat z nową energią i zapałem, a Twoje decyzje okażą się strzałem w dziesiątkę. Osiągniętym sukcesem warto się pochwalić wykorzystując do tego celu konkursy w których można wygrać eventowego oskara – czy blogi eventowe do publikacji fajnego wpisu. Dzięki temu wiele osób dostrzeże & doceni Twoją pracę, dowie się, że jesteś fenomenalny w tym co robisz i warto z Tobą pracować.

Event, w którym weźmiesz udział: Gala.

 

WODNIK

Niezależne i silne Wodniki w przyszłym roku muszą mieć rękę na pulsie w negocjacjach nie tylko biznesowych. Choć gwiazdy sprzyjają podpisywaniu umów, a nowe projekty i inwestycje pojawią się na horyzoncie, jak grzyby po deszczu, to jednak warto pamiętać, że pochopne decyzje mogą wpłynąć na to, jak postrzega Cię środowisko i kontrahenci. Niech Cię nie kusi autonomia i działanie na własną rękę. Na wszystko co zamawiasz – bierz umowę. Zabezpieczy Cię to na wypadek ewentualnej wpadki która może się w tym roku przytrafić. Bądź czujny!

Event, w którym weźmiesz udział: Bal.

 

SKORPION

Zodiakalne Skorpiony to osoby odważne i skryte. Dzięki cierpliwości i wielkiej sile psychicznej z łatwością osiągniesz swoje cele. Dla Skorpionów 2017 rok będzie pełen rozsądnych i bezpiecznych decyzji zawodowych. Zarobisz worek pieniędzy! Ale, ale – warto pamiętać, że konkurencja nie śpi i depcze Ci po piętach. Daj się zauważyć – bądź niezmordowany w robieniu prezentacji i kosztorysów a świat odpłaci Ci ogromną ilością projektów do realizacji. W Roku 2017 zaskarbisz sobie sympatię wielu osób i już zawsze będziesz o krok przed innymi.

Event, w którym weźmiesz udział: Wyścig.

 

KOZIOROŻEC

Koziorożce w przyszłym roku maja szansę zabłysnąć w branży. Rok 2017 przyniesie Ci wiele okazji do budowania relacji i rozpoznawalności. Udział w najpopularniejszych eventach zapewni Ci niezaprzeczalną pozycję specjalisty od „grubych ryb” w branży eventowej. Konkurencja będzie się Ciebie obawiać. Jeśli branie udziału w takich wydarzeniach jest dla Ciebie problemem zorganizuj takie, na którym będziesz się czuć dobrze. Nie zapomnij o dodatkach w formie atrakcji, efektów WOW i dużej ilości alkoholu.

Event, w którym weźmiesz udział: Festiwal.

 

RYBY

Ryby w 2017 roku będą mogły wykorzystać swoja niezawodną intuicję i instynkt biznesowy. 2017 rok będzie dla Ciebie okresem stabilizacji i rozwoju podjętych działań, ale powinieneś kontrolować otoczenie i uważać na osoby, które próbują manipulować faktami. Aby nie wpaść w pułapkę niekorzystnych i prowokacyjnych relacji prowadzących do niepotrzebnego kryzysu, skorzystaj z porad przyjaciół od eventów na forach, na blogu czy w sieci swoich kontaktów. Oni z pewnością podpowiedzą jak możecie pokonać bezpośrednie i pośrednie zagrożenie, pokażą co zrobić, żeby poprzez dane wydarzenie zmienić sytuację na lepszą. Już teraz idź na jakiś event o charakterze biznesowym. Lepiej dmuchać na zimne.

Event, w którym weźmiesz udział: Jubileusz.

Pozdrawiam serdecznie

Eventowa Wróżka

JOIN THE DISCUSSION