fbpx

Jak każdy Event Manager, zwiedzam hotele kilka razy w miesiącu sprawdzając czy pasują pod brief klienta. Ostatnio odwiedziłam w Olsztynie w Hotelu Przystań & Spa. Wizja lokalna została sfilmowana i od dziś jest dostępna dla Ciebie w ramach event VLOGA Eventowej Blogerki. Zapraszam Cię gorąco do obejrzenia relacji z Przystań Hotel & Spa w Olsztynie. Być może zaoszczędzisz trochę czasu i drogi 😉

Adres Wizji Lokalnej:

PRZYSTAŃ Hotel &SPA ul. Żeglarska 3, 10-160 Olsztyn https://www.hotelprzystan.com/

Ile pomieści Hotel Przystań & SPA?

Hotel Przystań & SPA jest gotowy na przyjęcie konferencji do 450-ciu osób z noclegiem.  Ilość pokoi: 150 (1/2/3 osobowych) maksymalne obłożenie 450 osób, 2 apartamenty.

Hotel jest w miarę nowy – istnieje od 2014 roku i ciągle się modernizuje. Na pewno atutem hotelu Przystań jest jego bardzo dobra lokalizacja. Do olsztyńskiej starówki dzieli go zaledwie 10 minutowa droga a usytuowanie nad samym Jeziorem Ukiel sprawia, że goście tu wypoczywają jak na weekendzie za miastem w samym sercu Mazur. Z  resztą sam zobacz! Zapraszam Cię do 3-ciego odcinka #eventVLOGA, na którym znajdziesz moją wizję lokalną: PRZYSTAŃ Hotel &SPA ul. Żeglarska 3, 10-160 Olsztyn https://www.hotelprzystan.com/

 

Zaplecze konferencyjne Hotelu Przystań

Konferencje w Hotelu Przystań & Spa w Olsztynie są tu codziennością. Obiekt posiada 19 sal konferencyjnych w różnych konfiguracjach. Największą konferencję jaką można tu zorganizować to 500 osób. Zaplecze do organizacji gali czy wieczorów integracyjnych jest różnorodne dostosowane do różnej wielkości grup. Spokojnie można zaplanować część dzienną i wieczorną w dwóch różnych miejscach.

Przestrzeń konferencyjna:

  • hotel / sala FIN 1/2/3 – teatralnie 140/150/130 osób, po połączeniu 500 osób,
  • hotel / sala A+B – teatralnie 150 osób z możliwością podziału na dwie sale
  • Restauracja Przystań / sala Klubowa – teatralnie 200 osób
  • Restauracja Przystań /sala Obiekt 2 – teatralnie 380 osób
  • dodatkowo 5 mniejszych sal 10-20 osób

Restauracje w Hotelu Przystań

Na miejscu są dwie restauracje:

  • Restauracja Port, mieszcząca łącznie 300 osób, specjalizująca się w daniach kuchni polskiej, śródziemnomorskiej i azjatyckiej. Tu spokojnie event może się rozbudować na zewnętrzną powierzchnię tarasów tuż nad Jeziorem Ukiel. Ponadto Szef Kuchni Restauracji Port przyznaje, że lubią też organizować warsztaty kulinarne od 20-150 osób.

 

  • Restauracja Przystań, mieści łącznie 500 osób. To miejsce z ponad dwudziestoletnią tradycją – kultową w regionie. Reprezentuje wykwintne dania kuchni polskiej. Większość pozytywnych recenzji na FB dotyczy właśnie wirtuozerii kulinarnej tutejszych szefów kuchni.

Infrastruktura Przystani & zaplecze SPA

Własna przystań żeglarska, piaszczysta plaża, bogaty asortyment sprzętu motorowodnego czynią tę lokalizację znakomitą do organizacji wodnych integracji na jeziorze Ukiel. Dla chętnych odrobiny relaksu hotel Przystań zaprasza do strefy SPA & WELLNESS w którym znajdziecie basen z krawędzią infiniti, podgrzewane leżaki, trzy sauny, sala fitness i sześć gabinetów spa.


W moim odczuciu Hotel Przystań & Spa – nadaje się doskonale do organizacji średnich i dużych konferencji. Dostęp do jeziora – czyni tę lokalizację atrakcyjną pod względem rekreacyjnym co jest niewątpliwym atutem dla imprez integracyjnych.

Jeżeli podoba Wam się taka koncepcja „Video Wizji Lokalnych” to kliknijcie łapkę w górę lub dajcie znać poniżej w komentarzu. Będę wtedy zabierała kamerkę ze sobą za każdym razem 🙂

Jak zwykle, subskrybenci tego kanału mogą liczyć na rabato-zniżkę eventową, a nawet na NIESPODZIANKĘ (i to nie jedną!). Subskrybujcie zatem mój kanał na YOUTUBE i oglądajcie uważnie od początku do końca!

Pozdrawiam Was ciepło, wiosennie i pozytywnie!

Aga

#Eventmanager, #konferencja, #ukiel, #hotelPrzystan, #Coktailparty, #grill party #livecooking #RestauracjaPort, #FIN, #RestauracjaPrzystań #Hotel Przystań & Spa, #mazury,

PsI. Zapraszam Cię do kręcenia podobnych relacji z Twojego eventu, z Twojej lokacji czy o Twojej atrakcji. Daj znać co masz w najbliższym czasie do zrealizowania.

PsII. W ostatnich artykułach zmierzyłam się z Koronawirusem i jego wpływem na branżę MICE.  Artykuł widać że był wyczekiwany przez Was bo jego zasięgi poleciały wysoko. Po tej publikacji temat wydaje się jeszcze bardziej aktualny, po wykryciu nowych ognisk epidemii we Włoszech.

Wiem już o pierwszych konferencjach odwoływanych w Polsce, ale może jeszcze wstrzymam się z ich publikacjami – bo nikt z nas nie życzy sobie paniki w naszej branży która może na tym mocno ucierpieć. Pozostaje wierzyć że na razie wirus nie dotarł do Polski. (Stan na dziś: 26.02.2020)

PSIII. Artykuł jest materiałem promocyjnym.

JOIN THE DISCUSSION