fbpx

meetings week

Wydarzenie TOP 5 branży MICE pierwszego półrocza 2014. „Wjazd” w granicach dobrego smaku. Wartość merytoryczna dużo większa. Tygiel prelekcji, spotkań, networkingów – nie do porównania w żadnym innym tego typu wydarzeniu – dlaczego? Meetings Week to Produkt zrodzony ze wspólnego sukcesu kilku niezwykłych Stowarzyszeń:  SOIT, Stowarzyszenia Branży Eventowej,  MPI, Poland Convention Bureau, Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji, The Warsaw Voice, SKKP. To kolejny dowód na to jak zjednoczona branża potrafi mówić jednym głosem, kształcić się nawzajem i szanować wzajemne interesy.

Przegląd Przemysłu Spotkań w Polsce

Trzy dni mojej obecności na tymże wydarzeniu pozwoliły zorientować się jak rozległe horyzonty ma dzisiejszy Przemysł Spotkań w Polsce.

Poniedziałek

Polska Kierunkiem Turystyki Przyjazdowej. Konferencja expertów, samorządowców i polityków. Gośćmi byli osobowości z Ministerstwa Sportu i Turystyki, Polskiej Organizacji Turystycznej, Convention Bureau z różnych regionów. Dyskusja o przewadze konkurencyjnej. Na bogato.

Wtorek

Pod egidą SBE, w temacie Eventów w Polsce i ich przewagi w promocji miejsc i regionów. Silna reprezentacja miast – przekonywała jak Festiwale, Eventy, Koncerty cyklicznie organizowane w jednym z miast – przyciągają turystów i identyfikują miasto z jego wartością kulturalną. Pokochałam na nowo Lublin z projektem Carnaval Sztuk-Mistrzów, zakochałam się w Industriadzie na Śląsku i na pewno pojadę do Mikołajek oglądać odcinek kwalifikacji Mistrzostw Świata WRC World Championship.

Środa

Pod hasłem MOTYWACJA. Jacek Walkiewicz, Robert Korzeniowski, Szymon Kudła trenowali nasze najczulsze zapalniki motywacyjne. Angelika Chrapkiewicz, pozostawiła podziw, wzruszenie i moją niebywałą wdzięczność za wystąpienie.

Czwartek

To inspiracje technologiczne. Gwiazdą dnia był Corbin Ball – który opowiadał o trendach prosto z USA. Pozwolił stwierdzić że MY Polacy – nie jesteśmy aż tak daleko w naszym postępie ewolucyjnym i nadążamy z nowinkami w eventach.  Piątek – Normy Spotkań – Specyfikacje, Wytyczne, Praktyka – nie byłam, wstrzymuję się od głosu.

Meetings week 2014

Wpisuje się coraz intensywniej w Wydarzenia Eventowej Mapy Polski, zwłaszcza dla Planistów MICE i organizatorów Eventów krajowych i zagranicznych. Porcja niezapomnianej wiedzy dostarcza sporo inspiracji, bodźców w kierunku nowości, a także jest okazją do wymiany doświadczeń różnych case study z branży. Wyczekuję zatem kolejnej edycji i gratuluję doskonałego doboru prelegentów do poszczególnych bloków tematycznych.

Pozdrawiam serdecznie!

Aga Ciesielska

Ps. o wydarzeniu więcej na stronie Meetings Week’a.

Ps2. Szacun dla SBE, SOIT i MPI. Dzięki Wam – było na bogato, za co Wam dziękujemy!

Czytaj też:

Eventowy Rok 2013 za nami, pora na podsumowanie!

Marketing Progress 2013 – dwa dni marketingowo-eventowego prania mózgu.

JOIN THE DISCUSSION

Comments

  • Meetings Week 2015 – Konferencja Merytorycznie Silna 2 marca 2015 at 19:39

    […] gościłam w audytorium osobiście i nawet pojawił się post do którego można zajrzeć tutaj: http://blog.agaciesielska.pl/warto-bylo-meetings-week-2014/ Byłam zachwycona. Wysokim poziomem merytoryki panelistów, milionem case study które podczas […]

    Reply