fbpx

 

Ta moja przygoda z Check-in-easy była krótka, acz treściwa…Maszynka w założeniu ma pomagać rejestrować się gościom na recepcji jednym klikiem. 🙂

Nic za darmo

 

W założeniu…. – ale nic za darmo – podaj kartę kredytową – to ci pokażemy jak…. No więc rozochocona wchodzę w ten matrix i inwestuję 100 USD. Dalej to już wygląda tak:

 1. Wzięłam listę hotelową do konferencji – obrobiłam i zaimportowałam – chwilę później pokazała mi się na stronce www.checkineasy.pl fajna lista. Zaimportowałam na ipada – działa. Podobnie na Iphone – też działa… no jest nieźle. To dużo ułatwia. Podobno się samo-synchronizuje.
 2. Pytam Kolegę – czy widzi jak kliknęłam że właśnie przyjechałam – – nie – na razie wszyscy nie dotarli -krzyczy z drugiego pokoju….. OKEJ….. może synchron jest po czasie…lecimy dalej.
 3. W naszym konkretnym przypadku jest potrzeba rejestrowania chęci uczestników Rejsu po Odrze. Zadna z kolumn tej „checkin-’arki” nie ma opcji, aby podczas checkinu coś zaznaczać oprócz tego że gość przybył. Uuuuu…. słabo.
 4. Po głębszej analizie listy gości – jest źle – polskie znaki nie wchodzą. (nie ma sposobu na polskie litery (a pomoc techniczna podpowiada jakieś głupoty), nie można edytować gościa dopóki nie poda się jego e-maila)
  – stąd – należy się pozbyć ogonków – raz jeszcze edycja i znowu import danych.
 5. Po załadowaniu bazy – Znowu źle – bo mam 219 rekordów – kiedy mam 109 gości – nie chce mi się wywalać one-by-one na stronce – więc wywalam listę – a system się pyta czy na pewno – stwierdzam że TAK.
 6. Ładuję po raz kolejny – znowu ponad 219 rekordów chodź kartka w excelu ma zaznaczoną opcję „zaznacz pole wydruku” i ani jednego recordu więcej… Źle. Nie kumam.
 7. Kolejna próba…To samo… źle…
 8. I kolejna … I źle!
 9. I znowu źle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! AAAAAAAAAAAAAAAAA
 10. … próba kilkunasta mnie zabija….
 11. System prosi o uzupełnienie Credits bo mi zeżarł 100 dolców w jeden wieczór………
 12. Poddaję się – w życiu nie przepuściłam 329 pln tak nieroztropnie.
 13. Jestem zła i napisałam im maila że czekam na swoje credits –niech się nie wydurniają. System jest do niczego.

Omijajcie ten badziew. Sorry, ale znowu będzie kartka i długopis.

Aga

Czytaj także:

Zaskakujące Gifty Produktowe

JOIN THE DISCUSSION

Comments

 • Eventowa Kontrola Czasu – Eventowa Bloggerka 30 stycznia 2015 at 13:18

  […] ps. O innych trendach na 2014 możesz się dowiedzieć pod linkiem: http://blog.agaciesielska.pl/eventowe_innowacje_na_2015/  . O innych ciekawych narzędziach – będę jeszcze pisała. Jakiś czas temu było też takie coś o appi dla recepcji eventowych http://blog.agaciesielska.pl/check-in-easy-app-dla-recepcji-eventowych/  […]

  Reply
 • Eventowiec świetny, dobry czy dziwaczny: Czyli Eventowy Styl Życia. 30 stycznia 2015 at 13:56

  […] Check-in-easy – app dla recepcji eventowych […]

  Reply