fbpx

Z pośród wszystkich Eventów jakie mają znaczenie branżowe – nie sposób pominąć tej jednej – wyjątkowej. Meeting Planner Power Awards. To jedyny na tak dużą skalę konkurs poświęconym branży eventowej zakończony Galą, rozstrzygającą o najlepszych realizacjach i praktykach we dziedzinie eventów. To też moment na wyróżnienie osobistości i ekspertów branży, którzy wpisują się w rozwój naszej branży. Piątkowa Gala MP Awards na Narodowym przyniosła dużo emocji tak uczestnikom, jak nominowanym, zaś pewnie najwięcej – nagrodzonym. Sprawdźmy, kto miał największą radość.

Branża Eventowa wybrała Power 12-tkę w MP Power Awards 2013

W konkursie wzięło udział blisko 200 projektów. Specjalnie powołane do konkursy Jury – wybrało zestaw najlepszych ludzi i najbardziej zapadające w pamięć projekty eventowe. Pierwsza część Gali Mp Power Awards 2013 otworzyła partia nagrodzonych nazwana przez Organizatorów: Power 12-tka.  Z pośród nich wielką pozytywną niespodzianką była:

Kategorii Open – nie związanych bezpośrednio z branżą eventową wygrał Prezes Polskiego związku Piłki Siatkowej – Mirosław Przedpęłski. Nagrodzony za ogromny wkład w organizację eventów siatkarskich i za doznania jakie kibice doświadczają na tych spotkaniach – w tym przy siatkarskim rozdziewiczeniu Stadionu Narodowego w Warszawie.

MP – Dział Zakupów wpadł zasłużenie do Katarzyny Łasińskiej, z Bayer Polska, która od zawsze angażuje się niezwykle w każdy projekt i nie pozostawia bez odbioru żadną podesłaną ofertę eventową. Z pewnością po tej gali – ilość wizytówek znacznie wzrosła w jej wizytowniku.  W końcu to impreza samych podwykonawców eventowych!

Gratuluję odbioru statuetki w kategorii MP Agencja Eventowa, Pani Marty Marta Dunin-Michałowskiej z Mea Group. Jak słusznie zauważyła ta statuetka to wynik pracy wielu ludzi i zaangażowanie całego zespołu. Ogromnie miło było słyszeć słowa wdzięczności i docenić pracę innych prosto ze sceny od lidera.

Agnieszka Kopińska pokonała silną konkurencję w kategorii MP Incentive reprezentując Africa Line. To duże wyróżnienie szczególnie gdy prawie 12% rynku to właśnie Incentive w Polsce a co za tym idzie – dość spora konkurencja.

Nie dziwi wcale wyróżnienie w kategorii MP DMC, które wpadło w ręce Pani Ani Jędrocha reprezentującej Symposium Cracoviense. Pani Ania i jej działalność związana jest z długoletnią pracą na rzecz organizacji kongresów i sympozjów w Polsce. Pani Ania Jędrocha jest współtwórcą potężnej historii tej dziedziny eventowej. Ogromnie cieszę się że w tej kategorii wreszcie zwrócono uwagę na jej obecność.

Wśród nagrodzonych pojawiły się też postacie reprezentujące Lokację (Venue) – Jakub Szumielewicz (Legia Warszawa SA), Technikę multimedialną –  Grzegorz Kuć, z Trias Event Engineering, a także dostawca cateringu Beata Bronowicz z Belvedere Catering by Design.

Każdemu z nas potrzebne są marzenia…

Tak jak powiedziała Pani Dr Agata Kołodziejczyk, zaraz przy odbiorze MP Awards w kategorii Stowarzyszenie: „Każdemu z nas potrzebne są marzenia, potrzebna jest inspiracja”. To trafione podsumowanie. Warto, aby przyświecało kolejnym edycjom MP Awards i uczestnikom konkursu. Dzielenie się case study wzmacnia nasz poziom wiedzy, świadomości i poszerza horyzonty. Inspiruje, pobudza i budzi zachwyt.

Rynek polskich Eventów nieustannie ewaluuje. Rok temu mieliśmy projekty wybitne, ale nie było ich aż tak wiele. Część z nich miało mniejszą skalę kreatywności, mniejszy zasięg czy rozmach. Tegoroczne MP Awards to wyższa półka. Dziś mamy obraz zacieśnionych relacji, silnej konkurencji, pogoni za technologią i ponadprzeciętnymi ludźmi. I właśnie z tym będę kojarzyć tegoroczny MP Awards.

Dziękuję Organizatorom za zaproszenie do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu. Dzięki Wam poczułam jaką siłę stanowi nasza branża, jak dużo uczestników tego rynku potrafi stanowić platformę komunikacji, networkingu i wymiany doświadczeń. Sylwii Banaszewskiej i Magdzie Kondas – serdecznie gratuluję!

W kontakcie! Z góry dziękuje za wszystkie opinie na temat wydarzenia!

Aga

mp power awards 2013

Ps. Na koniec pstryk w nos! Drodzy Organizatorzy – uprzejmie prosimy, o możliwość gaszenia pragnienia nie tylko emocjami ze sceny głównej – ale także czystą wodą podczas tak długiej Gali Nagrodzonych.

Ps2. Eventowe Projekty nagrodzone !! To temat na oddzielny wpis.  Obiecuję wrzucić niebawem. Jest ponad 30 ważnych projektów i wpis nikt by nie doczytał do końca. 😉

Ps3. J.A. Baczewski Vodka Monopolowa – zdjęcia Autorów.

Zobacz także:

Happy Event z Nie-Happy-Autorem

Tak, warto było – o Meetings Week 2014

JOIN THE DISCUSSION