fbpx

Oscary 2020 rozdane! Z pewnością ta najgorętsza, filmowa noc w Dolby Theatre w Los Angeles kryje wiele niespodzianek. Jedna z nich dziś. Torby prezentowe dla nominowanych – przegranych. Za 225 tysięcy dolarów!

To jedyna noc w roku, kiedy przegrani będą wyróżnieni i wrócą do domów z pokaźnymi nagrodami pocieszenia. Tylko czterech aktorów i jeden reżyser wrócą do domów z Oskarem w indywidualnych kategoriach. Wszystkie 24 nominowane osoby otrzymują torby prezentowe o wartości sześciocyfrowej: 225 000 dolarów. Firma Distinctive Assets, zajmująca się reprezentacją celebrytów a jednocześnie marketingiem lokowania produktów zadbała o pakiety nagrodowe, które każdy z nas chciałby mieć w swoim zasięgu.

Jakiej wartości jest torba prezentowa z Oskarowej Gali 2020?

Tegoroczne łupy z Oscarów jest wyceniany na 225 000 USD, czyli o prawie 80 000 USD więcej niż w zeszłym roku. Pod względem czystej wartości, sama statuetka Oscara, najbardziej pożądany zaszczyt w Hollywood, kosztuje zaledwie 400 USD. Chodź jest pokryta 24-karatowym złotem. Wartość wszystkich 24 toreb prezentowych (tzw. insertów) wynosi 5,4 miliona dolarów. I to jest tradycją każdego roku.

Najdroższy prezent w Torbie Prezentowej ?

rejs o wartości 78 000 $

Najdroższym prezentem w torbie prezentowej na Oscarach 2020 jest rejs o wartości 78 000 $

12-dniowy Rejs statkiem Scenic Eclipse to najbardziej ekstrawagancki prezent w historii rozdania nagród Oskara. Jest wart 78 tysięcy dolarów, bo w usłudze są do dyspozycji z obsługą lokaja, dwoma helikopterami i spa. Miejsca docelowe rejsu obejmują Antarktydę i Morze Śródziemne. Oczywiście prezenty tego typu należy traktować, nie aż tak bezinteresownie i dobroczynnie. Każdy z aktorów i aktorek, którzy skorzystają z usług takiego statku z pewnością zaznaczą swoją obecność na swoich kanałach social media dając dobrą reklamę darczyńcom rejsu.

Najbardziej romantyczny prezent? 

Romantyczne wakacje w Hiszpanii z noclegiem w latarni morskiej przerobionej na hotel

Wakacje w Hiszpanii z noclegiem w latarni morskiej przerobionej na hotel

Wakacje all inclusive to częsty prezent znajdujący się w torbach prezentowych Gali Oskarowej. Gwiazdy z nich chętnie korzystają, zwłaszcza w takich luksusowych hotelach jak ta w Latarni Morskiej w Hiszpanii gdzie dobra kosztuje od 1400-1800 USD za noc.  W latach ubiegłych Viola Davis, najlepsza rola drugoplanowa w filmie „Płoty” w 2016, wypoczywała na wyspie Kauaʻi na Hawajach w Koloa Landing Resort, o czym pochwaliła się na Twitterze dziękując za prezent Distinctive Assets. Mar Ruffalo, nominowany do Foxcatcher w 2015 roku, opublikował na Instagramie swój pobyt w Grand Hotel Excelsior Vittoria we Włoszech.

Inne ciekawe prezenty w torbie prezentowej? 

Jeśli chodzi o to, co znajduje się w torbie w tym roku, do wyboru są takie fizyczne prezenty, jak woda „nasycona wodorem” Hfactor (29,99 USD za worek), ametystowe bomby kąpielowe Hotsy Totsy Haus (75 USD) oraz opaska medytacyjna z falą mózgową Muse (250 USD). Dla odważnych  jest też wycieczka na łodzi podwodnej zdolnej do nurkowania 1000 stóp.

0 Nieoszlifowane klejnoty: nominowani mogą pochłonąć brokat Oscara bombą do kąpieli z 24-karatowym złotym liściem i „naładowanym księżycem” ametystem.

Bombą do kąpieli z 24-karatowym złotym liściem i ametystem.

W prezentach jest roczne członkostwo w biurze matrymionialnym  w Drawing the Moon (20 000 USD) oraz zabiegi kosmetyczne i odmładzające o wartości do 25 000 USD. Są też kosmetyki do twarzy, ust i ciała prosto z Manhatanu gabinetu marki Konstantin Vasyukevich. Najtańszym produktem jest dwuskładnikowe ciemne czekoladki Milanos, które kosztują 4,89 USD. Jest też długopis z 24-ro karatowym złotem

Z niezwykłych prezentów, które nominowane osoby otrzymają w tym roku, jest Peezy Midstream, medyczny system zbierania moczu, który szybko i poprawnie wykrywa infekcje. Istnieje również elegancki stanik Somy, który „mierzy” kobietę, aby idealnie się do niej dopasować.

Oskarowe torby prezentowe to pakiety wypchanych po brzegi walizek, a nie ładnie opakowana torebeczka. Ciekawe jakie inserty znajdują się w Waszych torbach prezentowych?

Pozdrawiam serdecznie

Aga

Ps. w ostatnich wpisach możecie przeczytać o : Endorfina Events a także Agencji Power  i ich realizacjach w 2019 i planach na 2020, zachęcam do lektury!
Ps. Oczywiście czekam na wszelkie inne materiały od Was kochani jakie mogę wykorzystać na blogu czy na vlogu z Waszych realizacji. Będzie mi szalenie miło zerknąć do Waszych Sztuk Eventowych!

Ps. Wyszedł już #2 odcinek Event Vloga! Jeśli nie miałeś okazji zobaczyć tego materiału – to zapraszam na 6 minut tu poniżej:

 

JOIN THE DISCUSSION