fbpx

 

Wieża Eiffla z końcem października stała się wybiegiem dla wielkiego Autumn Fashion Show 2014 odbywający się dorocznie z końcem października. Projekt został zrealizowany dzięki Modelce i Producentce – Jessice Minh Anh, projektantki Wietnamskiego pochodzenia, w rzeczywistości event managerce z talentem o niebywale zawrotnych horyzontach. Wraz ze swoją agencją – J Model Entertainment – stworzyli dość nietypowy projekt z niebywałym rozmachem.

fs-eiffel-tower

Pokaz mody na Wieży Eiffla

Otóż przy ostatniej ich realizacji modowej, na pierwszej kondygnacji Wieży Eiffla, zbudowano dwukondygnacyjny wybieg na świeżym powietrzu o długości 150 metrów każdy, z niebywale pięknym widokiem wokół czterech stron paryskiego świata. Wieża Eiffla stała się nie tylko ikoną Paryża, ale też świata mody w pełnym tego słowa znaczeniu. Event był transmitowany na żywo na livestream’ie na stronie internetowej agencji J Model Entertainment. Podczas pokazu zaprezentowało swoje kolekcje 9 projektantów a wśród nich: Beinta Poulsen of Soul Made z Wysp Owczych, Kate Walz z U.S., Hoang Hai z Vietnam’u a także Sho Sho Esquiro z Kanady. Rozmach budzi podziw, kreacje – zadumę, a sam event? Sam oceń! Jak to wyszło, możesz zobaczyć o tu:

Autumn Fashion Show

Produkowany przez Jessica’s jest ósmym w historii pokazem tworzenia niebywałych pokazów mody – będących na całym świecie swoistą marką, mające na celu promocję powstanie nowego pokolenia kreatywnych liderów w branży modowej. Autorka pomysłu – Jessica Minh Anh – wierzy że siła jest w zjednoczeniu kultur w jednych niebywałych budowlach architektonicznych, w eventach, które mają rozmach i są niepowtarzalne.

Inne nietypowe miejsca pokazów mody

Z cyklu nietypowe pokazy mody nie jest to pierwszy na taką skalę pokaz mody. Do zawrotnych projektów o których nam – Polakom może się marzyć należą:

Pokaz mody na wieżowcu One World Trade Center w Nowym Jorku, czy też w Wielkim Kanionie w Arizonie, USA:

J Autumn Fashion Show on Grand Canyon Skywalk by Jessica Minh Anh (1)

London Tower’s Bridge w Londynie:

J Autumn Fashion Show on London Tower Bridge - Jessica Minh Anh

czy na Costa Atlantica w Dubaju:

J Winter Fashion Show on Costa Atlantica by Jessica Minh Anh

na Sky Bridge Petronas Twin Towers w Kuala Lumpur w Malezji:

J Spring Fashion Show on PETRONAS Twin Towers Skybridge - Jessica Minh Anh

W moim odczuciu daje radę, zerknijcie na to, TU JEST ALL IN ONE:

https://www.youtube.com/watch?v=k8vE-e46AlU&feature=youtu.be

Eventy w nietypowych miejscach coraz bardziej wchodzą w modę. Cieszy fakt że do łask wracają i w naszym kraju przestrzenie industrialne byłych fabryk, dworce główne, stacje metra czy inne zakamarki. Bo siła eventu tkwi też w miejscu.  Sama Jessica reprezentuje wysokiej klasy warsztat eventowy łączący w sobie kombinację niebywałej mieszanki sztuki, kultury, architektury i oczywiście mody. Osiągać niemożliwe – ma we krwi.

Wisienka na torcie

Na koniec ten najpiękniejszy wg. mnie SPRING FASHION SHOW ON GARDENS BY THE BAY’S OCBC SKYWAY (SINGAPORE):

J Spring Fashion Show onGardens by the Bay's OCBC Skyway

Pozdrawiam serdecznie!

Aga, Wasza Eventowa Bloggerka

źródło: http://j-model-management.blogspot.fr/2014/08/jessica-minh-anh-eiffel-tower.html

Zobacz także:

Pałac w Ciekocinku i strzał w „dychę”

Event i tunel aerodynamiczny tle…?

JOIN THE DISCUSSION

Comments

  • LaMania wyjątkowy pokaz mody 19 lutego 2015 at 16:16

    […] Osiągać niemożliwe – Jessica Minh Anh i jej pokaz mody […]

    Reply