fbpx

No i stało się! Za namową kilku osobowości, którzy kibicują i czytają bloga, tak ZROBIŁAM TO. Zgłosiłam się do konkursu na BLOG ROKU 2015. Konkurs jak pewnie wiecie przebiega dwutorowo. Można pokazać, że się go ma i pielęgnuje. Pokazać że niektórzy to lubią – tak jak TY. Znaleźć może nowych czytelników. Konkurs Blog Roku 2015 rozstrzyga też o najciekawszych artykułach i publikacjach jakie na blogu są zamieszczane. I tu mam do Ciebie pewną prośbę. Znajdź jedną sekundkę i wypowiedz się proszę, jaki jest Twoim zdaniem najlepszy artykuł na blogu Eventowej Blogerki.

Blog Roku 2015

Do konkursu Blog Roku 2015 – chcę zgłosić jeden z ciekawszych wpisów na swoim blogu Eventowej Blogerki. Wygra ten który nominuje najwięcej osób. Z całą pewnością nie jestem w tym względzie dość obiektywna. Stąd wielka prośba – PÓMÓŻ MI! Poniżej znajdziesz kilka wpisów które wiem, że się podobały.

Podpowiedz mi który artykuł na blogu Eventowej Blogerki mam z tych 5 wpisów mam zgłosić:

1. Gdy Gwiazda Odwołuje Koncert… https://eventowablogerka.pl/gdy-gwiazda-odwoluje-koncert/

2. 7 Tajemnic Dobrego Eventu na przykładzie Sherlocked https://eventowablogerka.pl/7-tajemnic-dobrego-eventu-na-przykladzie-sherlocked/

3. Eventowy Kowboj XXI wieku https://eventowablogerka.pl/eventowy-kowboj-xxi-wieku/

4. Zaprojektowani dla eventów: https://eventowablogerka.pl/zaprojektowani-dla-eventow/

5. Jak wybrać agencję eventową? https://eventowablogerka.pl/jak-wybrac-agencje-eventowa/

6. Inna propozycja: Podaj tytuł.

Już teraz Ci dziękuję za Twoją opinię. Najbardziej pomocnego czytelnika i tego który zrobi podaj dalej” na facebooku, nagrodzę cenną merytorycznie książką – „Event Planning” Judy Allen.

Za wszystkie komentarze – też wielkie dzięki.

Judy allen Event Planning

[wpsqt name=”Ankieta – BLOG FIRMOWY ROKU 2015 – zgłoś artykuł” type=”survey”]

Trzymam kciuki i za każdy głos serdecznie dziękuję,

Aga

JOIN THE DISCUSSION